Būrimas su adata

Būrimas su adata

Nesate tikra dėl savo santykių su mylimu žmogumi? O gal jūsų gyvenime yra keli vyrai ir nežinote, kuris iš jų tikrasis? Išmėginkite būrimą adatomis!

Jam reikės elementarių dalykų: vandens ir kelių adatų, geriausiai nedidelių. Tiks ir kanceliarinės adatėlės. Jei labiausiai domina santuokos perspektyvos ar santykiai su mylimuoju, pirmiausia nuspręskite, kuriam laikui buriate. Pasak žinovų, veiksmingiausios pranašystės – ne ilgiau nei pusės metų. Tokiu atveju rekomenduojama turėti dvi skirtingo dydžio adatas. Didesnioji jų simbolizuoja vyrą, mažesnioji – moterį.* Abi adatas ištepkite riebalais, geriausiai sviestu (galima net ir riebesniu rankų kremu), ir atsargiai padėkite ant vandens.

* Jei turite kelis partnerius, paimkite tris, keturias ar daugiau skirtingų adatų. Vieną jų skirkite sau, kitos simbolizuos jus dominančius žmones. Jas vieną po kitos dėkite ant vandens.

* Adatos, likusios vandens paviršiuje, reiškia žmones, su kuriais buriamuoju laiku turėsite ryšių. Prisilietusios adatos pranašauja ypač artimą intymų ryšį, gal net vedybas. Jei adatos susiliečia visu ilgiu, tai ženklas, kad su tuo vyru bus ypatingi santykiai. Galbūt jis yra tikroji jūsų gyvenimo meilė ar sielos draugas.

* Atsiskyrę vienas nuo kito adatų galai, o juo labiau visos adatos pranašauja, kad jūsų santykiai su ją simbolizuojančiu žmogumi greičiausiai atvės.

* Visos adatos iškart nugrimzdo į dugną? Vadinasi, blogai jas ištepėte riebalais. Mėginkite burtis dar kartą.

Redaguotas: 2016-04-10 17:59:36