Gimimo datos pranašystės

Pagal Pitagoro sukurtą numerologijos teoriją, apie kiekvieno žmogaus pašaukimą, charakterį, savybes, polinkius, gabumus ir talentus galima sužinoti iš gimimo datos. Taigi jeigu jūs norite geriau save pažinti, išsiburkite.

Kaip burtis rankinių būdų? Jums tereikės atlikti aritmetikos veiksmą ir sužinoti savo likimo skaičių. Pavyzdžiui, jūs gimėte 1980 sausio 1 dieną. Ant lapo susirašykite gimimo datą tokia tvarka: 1. 1980-01-01, tada sudėkite visus surašytus skaitmenis: 1+9+8+0+0+1+0+1= 20 2. Tuomet sudėkite gauto skaičiaus skaitmenis: 2+0 = 2 (jeigu skaičius būtų didesnis už 9, reiktų dėti dar kartą, tol kol gautumėte skaičių nuo 1 iki 9).

Kaip burtis su mūsų sistema? 1. Įveskite savo gimimo datą, ir mes viską paskaičiuosime.

Gautas skaičius - vienas svarbiausių, dar vadinamas gyvenimo keliu arba likimo skaičiumi. Anot numerologų, pagal šį skaičių galima skaityti žmogaus gyvenimą kaip atverstą knygą.

Dėmesio! Numerologijoje egzistuoja ir keletas vadinamųjų tobulų skaičių, kurių nebūtina skaidyti. Tarkim, jei gavote 11, 22, 33, 44, žinokite, jog esate išskirtinė asmenybė, mokytoja plačiąja prasme, kuriai likimas skyrė atlikti ypatingą misiją. Apie galite nė nenutuokti, bet anksčiau ar vėliau gyvenimas pastūmės ten, kur galėsite vykdyti savo pašaukimą. Gali būti ir taip, kad jūs jau atliekate žemėje misiją, tačiau pati apie tai nenutuokiate. Norėdami daugiau sužinoti apie savo likimo skaičių, pasirinkite vieną iš žemiau esančių skaičių:
Metai
Diena
Raktažodiai: Numerologija, Likimo skaičius, gyvenimo pamokos.