vardo reikšmė

meiluzis

Manosapnai.lt

Jeigu moteris sapnuoja, kad jai nepatinka meilužis, vadinasi, kas nors, pareiškęs savo teises į ją, gali sukelti vaidus. Jeigu moteris sapnuoja, kad ji pati yra meilužė, -savo nepadoriu poelgiu jį save pažemins. Vyrui sapnuoti, kad turi meilužę - gėda, kuri aptemdys jo gerą vardą ir sukliudys reikalams. Jeigu vyras sapnuoja, kad jo meilužė neištikima jam, - susidūrimas su senais priešais. Jeigu sapne regite, kad lovoje guli svetimas žmogus, vadinasi, jūsų nerūpestingumas paveiks aplinkinius. Jeigu sapnuojate, kad gulite lovoje su kokiu nors gyvūnu, - laukite didžiulių nesėkmių.

Sapnininkastau.lt

Jeigu moteris sapnuoja, kad jai nepatinka meilužis, vadinasi, kas nors, pareiškęs savo teises į ją, gali sukelti vaidus. Jeigu moteris sapnuoja, kad ji pati yra meilužė, – savo nepadoriu poelgiu jį save pažemins. Vyrui sapnuoti, kad turi meilužę – gėda, kuri aptemdys jo gerą vardą ir sukliudys reikalams. Jeigu vyras sapnuoja, kad jo meilužė neištikima jam, – susidūrimas su senais priešais. Jeigu sapne regite, kad lovoje guli svetimas žmogus, vadinasi, Jūsų nerūpestingumas paveiks aplinkinius. Jeigu sapnuojate, kad gulite lovoje su kokiu nors gyvūnu, – laukite didžiulių nesėkmių. Panašios reikšmes Albumas Gipsas Daigstyti Afrika Aliuminis Nėštumas Bobslėjus Gyventojas Birželis Degintis Gėda Dukterėčia Garo katilas Chiromantija Dalybos Gebenė Antilopė Grobuonis Belaisviai Dezodorantas .

Sapnuoti.lt

Jeigu moteris sapnuoja, kad jai nepatinka meilužis, vadinasi, kas nors, pareiškęs savo teises į ją, gali sukelti vaidusJeigu moteris sapnuoja, kad ji pati yra meilužė, - savo nepadoriu poelgiu jį save pažeminsVyrui sapnuoti, kad turi meilužę - gėda, kuri aptemdys jo gerą vardą ir sukliudys reikalamsJeigu vyras sapnuoja, kad jo meilužė neištikima jam, - susidūrimas su senais priešaisJeigu sapne regite, kad lovoje guli svetimas žmogus, vadinasi, Jūsų nerūpestingumas paveiks aplinkiniusJeigu sapnuojate, kad gulite lovoje su kokiu nors gyvūnu, - laukite didžiulių nesėkmių.

Sapnai.com

Meilužis – Jeigu moteris sapnuoja, kad jai nepatinka meilužis, vadinasi, kas nors, pareiškęs savo teises į ją, gali sukelti vaidus; Jeigu moteris sapnuoja, kad ji pati yra meilužė, – savo nepadoriu poelgiu jį save pažemins; Vyrui sapnuoti, kad turi meilužę – gėda, kuri aptemdys jo gerą vardą ir sukliudys reikalams; Jeigu vyras sapnuoja, kad jo meilužė neištikima jam, – susidūrimas su senais priešais; Jeigu sapne regite, kad lovoje guli svetimas žmogus, vadinasi, Jūsų nerūpestingumas paveiks aplinkinius; Jeigu sapnuojate, kad gulite lovoje su kokiu nors gyvūnu, – laukite didžiulių nesėkmių.