vardo reikšmė

gulėti

Manosapnai.lt

Gulėti sapne su kitos lyties žmogumi - jūsų gerų planų įvykdymui bus trukdoma su gražuoliu ar gražuole sapne gulėti - saugokitės apgavystės. Su savo žmona - džiaugsmas, o su svetima -nesusipratimai. Su svetimu vyru gulėti - bloga naujiena. Gulėti su mergina - apgavystė. Su nepažįstamu asmeniu - ilga laimė. Gulėti su bjauriu ir nemylimu žmogumi - saugokitės ligos. Su bjauria moteriške - liga ir mirtis. Gulėti su nuskurdusiu žmogumi ar elgeta - skurdas šeimoje. Su savo motina - jūsų reikalai neaiškūs. Gulėti su sese - ruoškitės į kelionę. Gulėti su dukterimi - papiktinsite aplinkinius. Gulėti lauke - kelionė. Gulėti vežėčiose - geri prekybiniai santykiai. Palapinėje - gera ateitis. Gulėti bažnyčioje - būsite apšmeižti.

Sapnininkastau.lt

rami kelionė, gulėti su moterimi laukia liga, nelaimė, su vyru, nesėkmė. Panašios reikšmes Blauzdos Saulė Blauzdos Jūra Irklas Hidrolėktuvas Atlasas (geografijos) Elektra Kakta žema, siaura Kaldra užsiklojus gulėti Lietsargis Paukštis Jūreivis Aksomas Azija Galva Nuo garo apsvaigti Garlaivis Kazokai Kojinės .

Sapnininkas2.lt

jeigu vienam - laukia kelionė jeigu su vyru - nesėkmė jeigu su moterimi - liga, nelaimė jeigu kompanijoje - neišvengiami barniai Papildyti šio sapno reikšmę