vardo reikšmė

Gerti

Manosapnai.lt

Jausti sapne troškulį reiškia kūno ir dvasinių norų patenkinimą. Jeigu moteriai nepavyksta atsigerti tyro vandens, nors ji labai stengiasi, reiškia, kad jai nepavyks patirti malonumo, kuris jai siūlomas meilikaujant. Per daug gerti sapne - pasileidimo ženklas, o atsigerti iki soties - geras sapnas. Greiti sapne iš gražaus, švaraus indo - visi reikalai bus sėkmingi. Jeigu indas nešvarus - Šmeižtas. Gerti iš auksinio ar sidabrinio indo - laimė lydės visuose reikaluose. Gerti iš stiklinio indo - gyvenimas, pilnas pavojų ir paslapčių. Gerti keliems iš vienos stiklinės - paslapties atskleidimas. Jeigu sapnuojate, kad geria kiti, tai jūsų gyvenimas pablogės, bet draugai jums padės. Sapnuoti, kad jums siūlo gurkšnelį spirito - konkurencija arba barniai dėl nedidelio turto. Moteriai gerti sapne alkoholinį gėrimą gali reikšti kad ji įsivėlė į reikalus, kurie gali pakenkti jos reputacijai, nors dabar tai teikia daug malonumo. Gerti nežinia kokį alkoholinį gėrimą - susirgsite nepagydoma liga. Sapne galvoti, kad metėte gerti, reiškia, kad jūsų prasta reputacija pagerės, o netikėti pinigai jus pradžiugins.

Sapnininkastau.lt

Gerti iš dailaus, brangaus indo – laimė visuose reikaluose. Iš nešvaraus – šmeižtas. Gerti iš stiklinės – džiaugsmas; gerti ir neatsigerti – tyko pavojai ir gali būt sunkumai dėl finansų. Skanų gėrimą gerti – gerovė. Degtinę gerti ir pasigerti – išduosi draugą, mylimąjį. Panašios reikšmes Gerti gerti degtinę Gerti juodą kavą Pasukas gerti Ežeras Baldakimas Gėralas Gira Vynas Vaistai Išrūgos Gira Karalius Pienas Bokalas Versmė Deimantas Birža Čiobreliai Išrūgos .

Sapnuoti.lt

Gerti iš dailaus, brangaus indo - laimė visuose reikaluoseIš nešvaraus - šmeižtasGerti iš stiklinės - džiaugsmas gerti ir neatsigerti - tyko pavojai ir gali būt sunkumai dėl finansųSkanų gėrimą gerti - gerovėDegtinę gerti ir pasigerti - išduosi draugą, mylimąjį.

Sapnai.com

Gerti – Gerti iš dailaus, brangaus indo – laimė visuose reikaluose; iš nešvaraus – šmeižtas; gerti iš stiklinės – džiaugsmas; gerti ir neatsigerti – tyko pavojai ir gali būt sunkumai dėl finansų; skanų gėrimą gerti – gerovė; degtinę gerti ir pasigerti – išduosi draugą, mylimąjį.

Sapnai.eu

Gerti iš dailaus, brangaus indo – laimė visuose reikaluose; iš nešvaraus – šmeižtas; gerti iš stiklinės – džiaugsmas; gerti ir neatsigerti – tyko pavojai ir gali būt sunkumai dėl finansų; skanų gėrimą gerti – gerovė; degtinę gerti ir pasigerti – išduosi draugą, mylimąjį.

Sapnininkas.com

Poreikis gerti rodo nepasitenkinimo būseną.

Linksmiau.net

Gerti – Gerti iš dailaus, brangaus indo – laimė visuose reikaluose; iš nešvaraus – šmeižtas; gerti iš stiklinės – džiaugsmas; gerti ir neatsigerti – tyko pavojai ir gali būt sunkumai dėl finansų; skanų gėrimą gerti – gerovė; degtinę gerti ir pasigerti – išduosi draugą, mylimąjį.