vardo reikšmė

Musės

Manosapnai.lt

Gaudyti jas - per savo kaltę įpulti į vargą; regėti valgyj ar gėrime - pavojus, įšgąstis; regėti daug musių - nuobodulys.

Sapnininkastau.lt

Sapnuoti muses – galite susirgti užkrečiama liga, tai įspėjantis sapnas, kad Jūs turite daug priešų. Jeigu mergina sapnuoja šį sapną, jos laukia nelaimė. Musės gali reikšti įtampą tarp asmenybės ir visuomenės;Sapne matyti daug musių – nervinė įtampa, susierzinimas, sąžinės priekaištai. Regėti muses, įkritusias į valgį ar į gėrimą – pavojus, išgąstis. Musių kandimas – kasdieniniai nemalonumai. Jeigu musės sukasi apie Jus – būsite neteisingai užsipulti. Mušti muses – noras atsikratyti įkyrių minčių. Jeigu mergina užmuša arba išvaiko muses – greitu laiku jos meilės reikalai pagerės. Gaudyti muses – dėl savo kaltės patirsite vargą. Negyvos musės – nuobodulys. Panašios reikšmes Anstolis Giltinė Haliucinacijos Dešra Juokdarys Gaidys Įstatymai Bankas Isterija Bulvės Gerklė Diskoteka Aptvaras Ieškojimas Grafikas Apsimetinėjimas Bangos Griūtis Įtaka Granata .

Sapnuoti.lt

Gaudyti jas - per savo kaltę įpulti į vargąRegėti valgyj ar gėrime - pavojus, įšgąstisRegėti daug musių - nuobodulys.

Sapnai.com

Musės – Gaudyti jas – per savo kaltę įpulti į vargą; regėti valgyj ar gėrime – pavojus, įšgąstis; regėti daug musių – nuobodulys.

Sapnai.eu

Gaudyti jas – per savo kaltę įpulti į vargą; regėti valgyj ar gėrime – pavojus, įšgąstis; regėti daug musių – nuobodulys.

Linksmiau.net

Musės – Gaudyti jas – per savo kaltę įpulti į vargą; regėti valgyj ar gėrime – pavojus, įšgąstis; regėti daug musių – nuobodulys.