vardo reikšmė

Numirėlis

Manosapnai.lt

Karste - pereis vienas geidulys; iškasti jį - didelis pavojus; atgyjantis sapne - ginčas dėl palikimo; su numirėliais sapne valgyti - būsite pagerbti.

Sapnininkastau.lt

Karste – pereis vienas geidulys. Iškasti jį – didelis pavojus. Atgyjantis sapne – ginčas dėl palikimo. Su numirėliais sapne valgyti – būsite pagerbti. Panašios reikšmes Išvažiavimas Išvažiavimas Tvanas Griovys Gyventojas Gaisras Banditas Žemė Durpės Išprievartavimas Duobė Akrilas Apkasai Išsipurvinti Čiuožėjas Aligatorius Fortas Amnestija Baisūnas Gazuotas vanduo .

Sapnuoti.lt

Karste - pereis vienas geidulysIškasti jį - didelis pavojusAtgyjantis sapne - ginčas dėl palikimoSu numirėliais sapne valgyti - būsite pagerbti.

Sapnai.com

Numirėlis – Karste – pereis vienas geidulys; iškasti jį – didelis pavojus; atgyjantis sapne – ginčas dėl palikimo; su numirėliais sapne valgyti – būsite pagerbti.

Linksmiau.net

Numirėlis – Karste – pereis vienas geidulys; Iškasti jį – didelis pavojus; Atgyjantis sapne – ginčas dėl palikimo ar pinigų; Su numirėliais sapne valgyti – būsite pagerbti, dažniausiai tai reiškia pagarbą; Sapnuoti, kad numirėlis kalba, reiškia – prieš imdamiesi to, ką ketinate daryti, paprašykite savo protėvių patarimo; Sapne kalbėtis su mirusiu broliu reiškia, kad kažkam reikalinga Jūsų pagalba ir užuojauta.