vardo reikšmė

fizi

Sapnininkastau.lt

Neigiamas – išreiškia moralinės nuoskaudos ir dvasinio prislėgtumo būseną. Jeigu sapne nuolatos atsiduriate siaurame tunelyje ar minios spūstyje – kvėpavimo organų sutrikimai. Jei naktį prabundate nuo jausmo, kad esate smaugiamas – tai dažniausiai reiškia, kad kažkas su jumis pasielgė neteisingai. Skausmas širdies srityje – nelaimingos meilės ar artimo žmogaus netekties pasekmė. Panašios reikšmes Fizinis pojūtis Dygliai (rožės) .

Sapnai.com

Fizinis pojūtis – Neigiamas – išreiškia moralinės nuoskaudos ir dvasinio prislėgtumo būseną; Jeigu sapne nuolatos atsiduriate siaurame tunelyje ar minios spūstyje – kvėpavimo organų sutrikimai; Jei naktį prabundate nuo jausmo, kad esate smaugiamas – tai dažniausiai reiškia, kad kažkas su jumis pasielgė neteisingai; Skausmas širdies srityje – nelaimingos meilės ar artimo žmogaus netekties pasekmė.

Sapnai.eu

Neigiamas – išreiškia moralinės nuoskaudos ir dvasinio prislėgtumo būseną; jeigu sapne nuolatos atsiduriate siaurame tunelyje ar minios spūstyje – kvėpavimo organų sutrikimai; jei naktį prabundate nuo jausmo, kad esate smaugiamas – tai dažniausiai reiškia, kad kažkas su jumis pasielgė neteisingai; skausmas širdies srityje – nelaimingos meilės ar artimo žmogaus netekties pasekmė.