vardo reikšmė

pilis

Manosapnai.lt

Jei matote pilį, - išsipildys jūsų norai Žėrinti pilis - geros permainos. Smėlio pilis - perspėjimas, jog kuriate nerealius planus, susijusius su verslu ar kitu darbu. Jeigu sapne pilis apkerpėjusi, - būkite atsargūs prieš vedybas. Šis sapnas gali reikšti ir reikalų pablogėjimą komercijoje. Įeiti į pilį - laimė. Būti uždarytam pilyje - susidursite su kliūtimis. Sapne pilyje gyventi - daug pinigų turėsite. Jeigu sapnuojate, kad esate pilyje, - laukite palikimo, kurio pakaks visam gyvenimui. Šis sapnas gali reikšti, kad galite tapti įžymiu keliautoju, nes trokštate bendrauti su kitų tautų žmonėmis. Po pilį vaikščioti viengungiams - vestuvės, o sutuoktiniams - šeimos padidėjimas. Pasiklysti pilyje - nepateisinsite darbdavių pasitikėjimo. Jeigu sapnuojate, kad išvykstate iš pilies, vadinasi, jus apvogs arba neteksite ko nors iš artimųjų. Pilies griuvėsiai ar apleista pilis reiškia neišsipildžiusias svajones ir skurdžią ateitį.

Sapnininkastau.lt

Regėti ją – norai įvyks. Gyventi joje – turėsi daug pinigų. Įeiti į vidų – priepuolis. Panašios reikšmes Nieko nerasta .

Sapnuoti.lt

Regėti ją - norai įvyksGyventi joje - turėsi daug pinigųĮeiti į vidų - priepuolis.

Sapnininkas2.lt

Regėti ją - norai įvyks; gyventi joje - turėsi daug pinigų;įeiti į vidų - priepuolis.Pilis - norų išsipildymas Papildyti šio sapno reikšmę

Sapnai.com

Pilis – Regėti ją – norai įvyks; gyventi joje – turėsi daug pinigų; įeiti į vidų – priepuolis.

Sapnai.eu

Regėti ją – norai įvyks; gyventi joje – turėsi daug pinigų; įeiti į vidų – priepuolis.

Sapnininkas.com

Jei sapno veiksmas vyksta pilyje, tai yra nuoroda į dvasinį gyvenimą, susijusį su archajiniais, fantastiniais, pasakiškais vaizdiniais. Dažnai pilis arba tvirtovė esti archetipinis motinos simbolis. Toks sapnas daugeliu atvejų informuoja apie motinos kompleksą.

Linksmiau.net

Pilis – Regėti ją – norai įvyks; gyventi joje – turėsi daug pinigų; įeiti į vidų – priepuolis.