vardo reikšmė

Sūnus

Manosapnai.lt

Sapnuoti savo sūnų - priminimas, kad reikia daugiau rūpintis šeimos reikalais. Jeigu turite sūnų ir sapnuojate, kad jis gražus ir paklusnus, vadinasi, turėsite kuo didžiuotis ir laimė neapleis jūsų namų. Sapne matyti sulysusį ir nuliūdusį sūnų reiškia, kad reikia saugotis kažkokios nelaimės. Sapne regėti nepaklusnų sūnų reiškia, jog savo mintis atskleisite tik patikimam žmogui. Jeigu motina sapnuoja, kad sūnus įkrito į Šulinį ir ji girdi jo šauksmą, vadinasi, jos laukia didžiulė nelaimė; bet jeigu ji sūnų išgelbsti, - nelaimė praeis pro šalį. Šis sapnas įspėja būti atidesnei. Jei sapnuojate kito žmogaus sūnų, - reikia paklausyti protingo patarimo.

Sapnininkastau.lt

Sapnuoti savo sūnų – priminimas, kad reikia daugiau rūpintis šeimos reikalai. Jeigu turite sūnų ir sapnuojate, kad jis gražus ir paklusnus – turėsite kuo didžiuotis ir laimė neapleis Jūsų namų. Sapne matyti sulysusį ir nuliūdusį sūnų – reikia saugotis kažkokios nelaimės. Sapne regėti nepaklusnų sūnų – savo mintis atskleisite tik patikimam žmogui;. Jeigu motina sapnuoja, kad sūnus įkrito į šulinį ir ji girdi jo šauksmą – jos laukia didžiulė nelaimė; bet jeigu ji sūnų išgelbsti – nelaimė praeis pro šalį, šis sapnas įspėja būti atidesnei. Jei sapnuojate kito žmogaus sūnų – reikia paklausyti protingo patarimo. Panašios reikšmes Gydytojas Atgimimas Ekspedicija Batai Diskžokėjas Bosas (muzikos garsas) Glėbesčiuotis Juoktis Džiaugsmas Investicija Atlyginimas Aiškiaregė Bankas Eiti Ėjimas Iždas Arbata Dūmtraukis Jojimas Burtininkas .

Sapnuoti.lt

Negalavimas.

Sapnai.com

Sūnus – Sūnus – negalavimas.

Sapnai.eu

Sūnus – negalavimas.

Sapnininkas.com

Paprastai šis sapno vaizdinys susijęs su tikru sūnumi. Jis atspindi ateities viltis ir susirūpinimą. Kartais simbolizuoja troškimą turėti vaiką, dažnai viliantis, kad jis įgyvendins tuos tikslus, kurių per gyvenimą siekė tėvai. Susapnavus tokį troškimą, išryškėja menkavertiškumo jausmas, senėjimo problemos ir rezignacija.

Linksmiau.net

Sūnus – Sūnus – negalavimas.