vardo reikšmė

er

Sapnininkastau.lt

Erekcija – Jei sapne vyras mato erekciją – tai gali reikšti baimę prieš pasimatymą arba per didelį pasitikėjimą savo vyriškąją jėga, tai rodo jūsų įžeistą ego;

Sapnai.com

Erelis – Regėti jį – , pavojai,liga iš kurių sėkmingai išsikapstysi; Skrendantis – dėl aukštų sumanymų nepamiršk artimiausių reikalų; Su grobiu – saugokis priešų; Tupintis ant tavo galvos – giminaičio mirtis; Narve – šeimos gėda; Medžioti ar šauti į erelį – nenumatytos išlaidos.

Sapnai.eu

Regėti jį – , pavojai,liga iš kurių sėkmingai išsikapstysi; skrendantis – dėl aukštų sumanymų nepamiršk artimiausių reikalų; su grobiu – saugokis priešų; tupintis ant tavo galvos – giminaičio mirtis; narve – šeimos gėda; medžioti ar šauti į erelį – nenumatytos išlaidos.

Sapnininkas.com

Erelis yra valdžios simbolis. Pirmiausia jis reiškia teigiamą dvasinę būklę, įkvėptą minčių skrydį. Freudas laikė erelį galingu seksualumo simboliu. Kartais tai gali atitikti tiesą. Viskas priklauso nuo konteksto, susijusio su šiuo simboliu. Pavyzdžiui, susapnuoti nebegalintį paskristi erelį reiškia dvasinės laisvės suvaržymą arba vidinių interesų nepaisymą.