vardo reikšmė

lipti

Manosapnai.lt

Lipti kur nors sapne - sėkmė. Lipti aukštyn, nesvarbu ar yra kliūtys, ar ne, lengva ar sunku, laiptais ar kopėčiomis, į kalną ar į kalvą, visuomet reiškia sėkmingus reikalus, asmenybės tobulėjimą. Lipti žemyn arba lipant suklupti, jausti galvos svaigimą, smarkų širdies plakimą, sunkiai alsuoti -sunkumai asmeniniame ir profesiniame gyvenime. Taip pat gali reikšti ligą. Lipti ant stogo - visuomeninės padėties pagerėjimas arba netikėtas nustebimas. Lipti į bažnyčios bokštą - garbė. Lipti, o paskui negalėti nulipti - elkitės taip, kad kitiems nebūtų priežasties iŠ jūsų pasijuokti. Užlipti ir nukristi - garbės netekimo, pažeminimo visuomenėje ženklas.

Sapnininkas2.lt

Lipti kur nors - visuose dalykuose gerą pasisekimą;lipti į bažnyčios bokštą - garbės pakilimą;lipti ant namo stogo - reiškia netikėtą nustebimą;lipti į medį ir nukristi - garbės netekimą ir nuo visuomenės pažeminimą. jeigu kur nors - sėkmė darbe jeigu ant stogo - neramumai jeigu užlipti ir negalėti nulipti - elkitės atsargiai, kad nebūtumėt išjuoktas, nepralaimėtumėt Papildyti šio sapno reikšmę

Sapnininkas.com

Lipimas aukštyn — tai pozityvus asmenybės vystymasis. Tai geras ženklas ir tuomet, kai lipimas reikalauja pastangų. Jei lipama žemyn, toks sapno vaizdinys simbolizuoja asmeninio gyvenimo arba profesinius sunkumus, ypač jei sapnuojantysis dar ir klumpa arba griūva ir jaučia baimę arba slogutį. Tiksli prasmė paaiškėja iš sapno konteksto.