vardo reikšmė

Erelis

Manosapnai.lt

Sapne stebėti erelį, kuris skraido aukštai danguje - visų trokštamų gėrybių įsigijimas. Erelis su grobiu - saugokitės priešų. Sapnuoti, kad jums virš galvos skraido erelis -atkakli kova dėl būvio. Jūs laimėsite ją ir pasieksite tikslą, jūsų norai išsipildys. Jeigu sapnuojate erelio lizdą su jaunikliais, vadinasi. Jūsų laukia tvirta dalykinė draugystė su įtakingais žmonėmis ir sėkmingi reikalai. Jeigu sapne sėdite ant erelio nugaros, vadinasi, keliausite į mažai ištirtus kraštus, kuriuose daug sužinosite ir daug įsigysite. Jei sapne erelis atsitūpė ant galvos - giminaičio mirtis. Erelis narve - šeimos gėda jeigu sapnuojate, kad kažkas užmušė erelį, vadinasi, lemtis atims iš jūsų tai, ką įsigijote. Užmušti erelį - ryžtas nugalėti visas kliūtis siekiant tikslo. Sapne valgyti erelio mėsą reiškia, kad jūsų charakteris ypač stiprus; tai padės nugalėti visus išbandymus ir išvengti mirties.

Sapnininkastau.lt

gabumai, savo trūkumų nugalėjimas. Panašios reikšmes Fejerverkas Erelis Aras (erelis) Erelis ant galvos Bamperis Baslys Glėbesčiuotis Brolis Ambicijos Buriavimas Genealoginis medis Implantacija Antrininkas Iškamša Išmintis Apleisti Abrikosas Apžiūra Giluma Dekanas .

Sapnuoti.lt

Regėti jį - , pavojai, liga iš kurių sėkmingai išsikapstysiSkrendantis - dėl aukštų sumanymų nepamiršk artimiausių reikalųSu grobiu - saugokis priešųTupintis ant tavo galvos - giminaičio mirtisNarve - šeimos gėdaMedžioti ar šauti į erelį - nenumatytos išlaidos.

Sapnai.com

Erelis – Regėti jį – , pavojai,liga iš kurių sėkmingai išsikapstysi; Skrendantis – dėl aukštų sumanymų nepamiršk artimiausių reikalų; Su grobiu – saugokis priešų; Tupintis ant tavo galvos – giminaičio mirtis; Narve – šeimos gėda; Medžioti ar šauti į erelį – nenumatytos išlaidos.

Sapnai.eu

Regėti jį – , pavojai,liga iš kurių sėkmingai išsikapstysi; skrendantis – dėl aukštų sumanymų nepamiršk artimiausių reikalų; su grobiu – saugokis priešų; tupintis ant tavo galvos – giminaičio mirtis; narve – šeimos gėda; medžioti ar šauti į erelį – nenumatytos išlaidos.

Sapnininkas.com

Erelis yra valdžios simbolis. Pirmiausia jis reiškia teigiamą dvasinę būklę, įkvėptą minčių skrydį. Freudas laikė erelį galingu seksualumo simboliu. Kartais tai gali atitikti tiesą. Viskas priklauso nuo konteksto, susijusio su šiuo simboliu. Pavyzdžiui, susapnuoti nebegalintį paskristi erelį reiškia dvasinės laisvės suvaržymą arba vidinių interesų nepaisymą.

Linksmiau.net

Erelis – Regėti jį – , pavojai,liga iš kurių sėkmingai išsikapstysi; skrendantis – dėl aukštų sumanymų nepamiršk artimiausių reikalų; su grobiu – saugokis priešų; tupintis ant tavo galvos – giminaičio mirtis; narve – šeimos gėda; medžioti ar šauti į erelį – nenumatytos išlaidos.