vardo reikšmė

Turgus

Manosapnai.lt

Merginai sapnuoti turgų - malonios likimo permainos. Jeigu sapnuojate, kad esate turguje, vadinasi, būsite taupūs ir parodysite didžiulį aktyvumą biznio reikaluose. Jei turguje labai daug žmonių ir jūs jaučiate baimę, nesaugumą, reiškia, jog sunkiai bendrausite su kitais žmonėmis, jums kažkas trukdys. Sapne matyti tuščią turgų reiškia depresiją ir širdies dramą. Sapnuoti, kad turguje parduodamos supuvusios daržovės ir sugedusi mėsa - reikalų žlugimas. Jeigu sapnuojate, kad turguje jus apgavo, - saugokitės apgaulės ir šmeižto. Sapne matyti, kad jūsų artimieji prekiauja turguje - sudrumstas džiaugsmas. Pačiam prekiauti turguje - pažeminimas, gėda, bet gali reikšti ir tai, jog sugebate prekiauti ir šiuos sugebėjimus greitai panaudosite

Sapnininkastau.lt

Būti jame – privalai padauginti savo žinias. Panašios reikšmes Knygos Aerouostas Prijuostė Irbis Genealoginis medis Daržas Europa Giesmės Dekanas Grūstuvis Tinklas Viešbutis Krėslas Tvartas Rojus Grūstuvis Ežeras Balaganas Gulsčiukas Fabrikas .

Sapnuoti.lt

Būti jame - privalai padauginti savo žinias.

Sapnai.com

Turgus – Būti jame – privalai padauginti savo žinias.

Sapnai.eu

Būti jame – privalai padauginti savo žinias.

Sapnininkas.com

Šis sapno vaizdinys rodo sapnuojančiojo santykį su aplinkiniais. Jeigu turguje gyvai prekiaujama arba čia vyksta sapnuojantįjį dominantys dalykai, vadinasi, jis mielai užmezga kontaktus ir išlaiko pusiausvyrą. Jei turguje pastebimas karštligiškas skubėjimas ir nervingumas, tai simbolizuoja kliūtis užmezgant kontaktus ir bendravimo sunkumus. Jeigu turguje žmonių nėra, tai liudija vienatvę arba poreikį ilsėtis.

Linksmiau.net

Turgus – Būti jame – privalai padauginti savo žinias.