vardo reikšmė

Ungurys

Manosapnai.lt

Ungurys gali reikšti nemalonios problemos išsprendimą. Jeigu sapne matote ungurius švariame vandenyje, - trumpalaikiai malonumai. Jeigu sapne gaudote ungurius, vadinasi, reikia išsirinkti vieną draugą iš daugelio. Traukti ungurį iš vandens sergantiems - pasveikimas, o sveikiems reikia būti apdairiems. Jeigu ungurys išslydo iš rankų - nepasiseks reikalai. Sapne matyti pagautą ungurį - gerai. Jeigu mergina sapnuoja, kad pagavo ungurį. Vadinasi, pats laikas parodyti iniciatyvą ir pateikti savo pasiūlymus. Ungurį iš odos išsinėrusį sapnuoti belaisviams -išsivadavimas, o bėdoje esantiems - sulauksite pagalbos. Sapnuoti negyvus ungurius - pergalė kovojant su nedraugais. Įsimylėjusiems šis sapnas žada laimingas vestuves. Sapne valgyti ungurius reiškia, kad įvairūs namų reikalai atims daug laiko, bet šeimoje bus šiluma ir jaukumas.

Sapnininkastau.lt

Regėti jį – gera naujiena. Laikyti rankose – pateksi į keblią situaciją. Gaudyti ungurį – dabartinis tavo kelias neteisingas, reikėtų kažką keisti. Panašios reikšmes Nieko nerasta .

Sapnuoti.lt

Regėti jį - gera naujienaLaikyti rankose - pateksi į keblią situacijąGaudyti ungurį - dabartinis tavo kelias neteisingas, reikėtų kažką keisti.

Sapnai.com

Ungurys – Regėti jį – gera naujiena;laikyti rankose – pateksi į keblią situaciją; gaudyti ungurį – dabartinis tavo kelias neteisingas, reikėtų kažką keisti.

Sapnai.eu

Regėti jį – gera naujiena;laikyti rankose – pateksi į keblią situaciją; gaudyti ungurį – dabartinis tavo kelias neteisingas, reikėtų kažką keisti.

Sapnininkas.com

Sapnuose ungurys simbolizuoja falą ir instinktyvų seksualumą. Kartais jis reiškia didesnį vidinio gyvenimo ir jausmų pasaulio dvasingumą. Tiksliau jo reikšmę galima nustatyti iš sapno sąsajų, kokiame vandenyje plaukioja ungurys, ir sapnuojančiojo požiūrio į šį sapną.

Linksmiau.net

Ungurys – Regėti jį – gera naujiena; laikyti rankose – pateksi į keblią situaciją; gaudyti ungurį – dabartinis tavo kelias neteisingas, reikėtų kažką keisti.