vardo reikšmė

vemti

Manosapnai.lt

Sapnuoti, kad vemiate - kokia nors liga arba netikėtas didelis skandalas. Jeigu moteris sapnuoja šį sapną, vadinasi, ji nesidžiaugs savo laime. Pavargėliams šis sapnas - nauda, o turtuoliams - nuostoliai, turtų švaistymo ženklas. Jeigu sapnuojate, kad vemiate kraujais, - jūsų laukia liga. Sapne vemti kažkokiais gabalais, o ypač jei tokie sapnai kartojasi, gali būti, jog jūs kenčiate dėl sutuoktinio neištikimybės. Šis sapnas įspėja, kad nuolatiniai nesutarimai bei pergyvenimai, susiję su šia problema, gali būti ligos priežastis. Sapne matyti kitus vemiančius reiškia, kad greitai suprasite, jog tie žmonės, kuriais pasitikėjote, yra nuoširdūs.

Sapnuoti.lt

Sapnuoti, kad vemiate, reiškia: jei norite, kad žmones ir toliau laikytų jus sąžiningu ir padoriu, geriau grąžinkite tai, ką esate pasisavinęs.

Sapnininkas2.lt

Sapnuoti, kad vemiate - kokia nors liga arba netikėtas didelis skandalas;Jeigu moteris sapnuoja šį sapną - vadinasi, ji nesidžiaugs savo laime;Pavargėliams šis sapnas - nauda, o turtuoliams - nuostoliai, turtų švaistymo ženklas;Jeigu sapnuojate, kad vemiate kraujais - Jūsų laukia liga;Sapne vemti kažkokiais gabalais, o ypač jei tokie sapnai kartojasi - gali būti, jog Jūs kenčiate dėl sutuoktinio ar draugo neištikimybės, sapnas įspėja, kad nuolatiniai nesutarimai bei pergyvenimai, susiję su šia problema, gali būti ligos priežastis;Sapne matyti kitus vemiančius - reiškia, kad greitai suprasite, jog tie žmonės, kuriais pasitikėjote, yra nuoširdūs.Vemti - nesėkmingi reikalai jeigu pačiam - skandalas, liga Papildyti šio sapno reikšmę

Sapnai.eu

Sapnuoti, kad vemiate – kokia nors liga arba netikėtas didelis skandalas;