vardo reikšmė

medis

Manosapnai.lt

Sapnuoti medį gali būti ir geras ženklas, ir blogas ženklas, priklausomai nuo to, kokį medį sapnuojate. Yra skirtumas, jei sapnuojate žydintį, nudžiūvusį ar numetusį lapus medį. Sapnuoti daug žaliuojančių medžių reiškia, kad jūsų draugai jums yra palankūs ir geranoriški. Nukirsti medžiai reiškia jums brangaus asmens mirtį. Sapnuoti virstančius medžius reiškia artėjantį nemalonumą. Vaisiais apkibę medžiai reiškia turtą ir sėkmę, ypač komercijoje (prekyboje). Jei sapnuojate žydinčius medžius, tai pranašauja džiaugsmą ir pasitenkinimą. Sapnuoti medžių eilę reiškia, kad jūsų laukia ilgai truksianti sėkmė ir laimė. Sapnuoti, kad lipate į medį, reiškia, kad labai greitai sulauksite pagarbos ir turto. Sapnuoti, kad matote nulaužtus medžius, reiškia neviltį. Sapnuoti apdegusius arba nudžiūvusius medžius reiškia žlugusias viltis, sapnuoti lapus numetusius medžius reiškia išdavystes, o sapnuoti kreivus medžius reiškia, kad aplink jus yra daug priešų. Štai keletas su medžiais susijusių sapnų aiškinimų: apelsinas reiškia neramų gyvenimą; kaštonas yra geras ženklas pagyvenusiems asmenims; kedras yra didybės ženklas; kiparisas kviečia būti paklusniam; figa pranašauja būsimas keliones; lauras - reiškia šlovę ir sėkmę, bet dėl savo kartaus skonio taip pat pranašauja nusivylimą; riešutmedis reiškia džiaugsmą ir turtą; migdolas reiškia laimę ir gerovę; alyvmedis yra gera pranašystė, ypač jei sezono metu medis apkibęs vaisiais; pušis reiškia abejones, baimę ir tingumą; platanas, topolis, uosis ir kiti vaisių nevedantys medžiai reiškia skurdą. Tačiau jei medis yra sniegu apklotas, reiškia liūdesį ir neviltį. Užmigti po medžiu reiškia bejėgiškumą. Būti kokio nors medžio šešėlyje reiškia, kad jums padeda nuoširdus ir stiprus draugas. Iškristi iš medžio reiškia moters apgaulę. Alyvmedis reiškia sveikatą ir santarvę šeimoje. Kalėdų eglutė praneša, kad šeimoje gims kūdikis.

Sapnininkastau.lt

Žydįs – daug laimės. Liepsnojąs – nuostoliai. Nudžiuvęs – nesisekimas. Su vaisiais – įgysi gerą draugą. Nukirstas – prarastos viltys. Įlipti į jį – laimė visur kur. Nukristi nuo jo – tyčiosis kas nors iš jūsų. Kirsti jį – kenkti sau akiplėšiškumu. Krėsti jį – laimė. Tankiai lapotas – pelnas. Be lapų – nuostoliai. Sėdėti jame – garbė. Sėdėti po juo – gera žinia. Kapoti jį – turto netekimas. Tašyti – pasieksi savo tikslą. Plaukiąs – vilčių žlugimas. Panašios reikšmes Alyvos medis Genealoginis medis .

Sapnuoti.lt

Sapnuoti medį gali būti ir geras ženklas, ir blogas ženklas, priklausomai nuo to, kokį medį sapnuojate. Yra skirtumas, jei sapnuojate žydintį, nudžiūvusį ar numetusį lapus medį. Sapnuoti daug žaliuojančių medžių reiškia, kad jūsų draugai jums yra palankūs ir geranoriški. Nukirsti medžiai reiškia jums brangaus asmens mirtį. Sapnuoti virstančius medžius reiškia artėjantį nemalonumą. Vaisiais apkibę medžiai reiškia turtą ir sėkmę, ypač komercijoje (prekyboje). Jei sapnuojate žydinčius medžius, tai pranašauja džiaugsmą ir pasitenkinimą. Sapnuoti medžių eilę reiškia, kad jūsų laukia ilgai truksianti sėkmė ir laimė. Sapnuoti, kad lipate į medį, reiškia, kad labai greitai sulauksite pagarbos ir turto. Sapnuoti, kad matote nulaužtus medžius, reiškia neviltį. Sapnuoti apdegusius arba nudžiūvusius medžius reiškia žlugusias viltis, sapnuoti lapus numetusius medžius reiškia išdavystes, o sapnuoti kreivus medžius reiškia, kad aplink jus yra daug priešų. Štai keletas su medžiais susijusių sapnų aiškinimų: apelsinas reiškia neramų gyvenimą kaštonas yra geras ženklas pagyvenusiems asmenims kedras yra didybės ženklas kiparisas kviečia būti paklusniam figa pranašauja būsimas keliones lauras — reiškia šlovę ir sėkmę, bet dėl savo kartaus skonio taip pat pranašauja nusivylimą riešutmedis reiškia džiaugsmą ir turtą migdolas reiškia laimę ir gerovę alyvmedis yra gera pranašystė, ypač jei sezono metu medis apkibęs vaisiais pušis reiškia abejones, baimę ir tingumą platanas, topolis, uosis ir kiti vaisių nevedantys medžiai reiškia skurdą. Tačiau jei medis yra sniegu apklotas, reiškia liūdesį ir neviltį. Užmigti po medžiu reiškia bejėgiškumą. Būti kokio nors medžio šešėlyje reiškia, kad jums padeda nuoširdus ir stiprus draugas. Iškristi iš medžio reiškia moters apgaulę. Alyvmedis reiškia sveikatą ir santarvę šeimoje. Kalėdų eglutė praneša, kad šeimoje gims kūdikis.

Sapnininkas2.lt

Matyti medį su stipriomis, didelėmis, giliai į žemę įleistomis šaknimis bei stipriu kamienu reiškia - kūno tvirtumą, energiją, aktyvumą, geras mintis, idėjas, planus ir jų išsipildymą;žydintis - laimė, klestėjimas, sveikata;liepsnojantis - nuostoliai, nudžiūvęs - nesisekimas, su vaisiais - įgysi gerą draugą;nukirstas - prarastos viltys;įlipti į jį - laimė visur lydės;iškristi iš medžio - patyčios ar apkalbos, tyčiosis kas nors iš jūsų;kirsti jį - kenkti sau akiplėšiškumu;krėsti jį - laimė; tankiai lapotas - pelnas, sėkmė finansinė;be lapų - nuostoliai;žalias medis - pergalė, įveiksite priešus;sėdėti medyje - garbė;sėdėti po medžiu - gera žinia;kapoti jį - turto netekimas, tašyti - pasieksi savo tikslą;iš medžio įvairius dirbinius dirbti - būsite gerbiami;plaukiantis - vilčių žlugimas;medelį sodinti - turtinga santuoka arba pasisekusi santuoka, pažintis;medį auginti ar laistyti - išauginsite gerus vaikus, geri dalykai susiję su jūsų vaikais. jeigu žydintis - didelė laimė jeigu degantis - nuostoliai jeigu su vaisiais - sutiksite seną draugą jeigu nukirstas - prarastos viltys jeigu įlipti - norite visiems gero jeigu iškristi - būsite išjuoktas jeigu pjauti - kenkiate pats sau jeigu pirkti - rūpesčiai jeigu sausas - ne pagarba jeigu sėdėti po medžiu - gausite gerą žinią jeigu vienišas - teks padėti nelaimės ištiktam draugui. jeigu žydintis žiemą - meilė padės atitrūkti nuo kasdienybės. jeigu sodinti - orginalus pavyzdys taps jūsų gyvenimo tikslu. jeigu be viršūnės - jei neišsižadėsite blogų įpročių, gyvenimas nepagerės. Papildyti šio sapno reikšmę

Sapnai.com

Medis – Žydįs – daug laimės, liepsnojąs – nuostoliai, nudžiūvęs – nesisekimas, su vaisiais – įgysi gerą draugą; nukirstas – prarastos viltys; įlipti į jį – laimė visur kur; nukristi nuo jo – tyčiosis kas nors iš jūsų; kirsti jį – kenkti sau akiplėšiškumu; krėsti jį – laimė; tankiai lapotas – pelnas; be lapų – nuostoliai; sėdėti jame – garbė, sėdėti po juo – gera žinia; kapoti jį – turto netekimas, tašyti – pasieksi savo tikslą, plaukiąs – vilčių žlugimas.

Sapnai.eu

Žydįs – daug laimės, liepsnojąs – nuostoliai, nudžiūvęs – nesisekimas, su vaisiais – įgysi gerą draugą; nukirstas – prarastos viltys; įlipti į jį – laimė visur kur; nukristi nuo jo – tyčiosis kas nors iš jūsų; kirsti jį – kenkti sau akiplėšiškumu; krėsti jį – laimė; tankiai lapotas – pelnas; be lapų – nuostoliai; sėdėti jame – garbė, sėdėti po juo – gera žinia; kapoti jį – turto netekimas, tašyti – pasieksi savo tikslą, plaukiąs – vilčių žlugimas.

Sapnininkas.com

Medis yra senovinis gyvenimo simbolis, tai atspindi ir sąvokos gyvybės, genealoginis medis. Kaip sapnų simbolis, medis daugiausia reiškia sapnuojančiojo asmenybės vystymąsi ir tobulėjimą. Tačiau jis gali reikšti kelių giminės kartų padėtį. Smulkiau galima išsiaiškinti iš sapno: ar medis veda vaisius? Ar sveikos jo šaknys, kamienas ir vainikas? Ar šakos nudžiūvusios ar nulūžusios? Visi šie požymiai teikia svarbios papildomos informacijos apie sapnuojančiojo ar jo šeimos padėtį.

Linksmiau.net

Medis – Matyti medį su stipriomis, didelėmis, giliai į žemę įleistomis šaknimis bei stipriu kamienu reiškia – kūno tvirtumą, energiją, aktyvumą, geras mintis, idėjas, planus ir jų išsipildymą; žydintis – laimė, klestėjimas, sveikata; liepsnojantis – nuostoliai, nudžiūvęs – nesisekimas, su vaisiais – įgysi gerą draugą; nukirstas – prarastos viltys; įlipti į jį – laimė visur lydės; iškristi iš medžio – patyčios ar apkalbos, tyčiosis kas nors iš jūsų; kirsti jį – kenkti sau akiplėšiškumu; krėsti jį – laimė; tankiai lapotas – pelnas, sėkmė finansinė; be lapų – nuostoliai; žalias medis – pergalė, įveiksite priešus; sėdėti medyje – garbė; sėdėti po medžiu – gera žinia; kapoti jį – turto netekimas, tašyti – pasieksi savo tikslą; iš medžio įvairius dirbinius dirbti – būsite gerbiami; plaukiantis – vilčių žlugimas; medelį sodinti – turtinga santuoka arba pasisekusi santuoka, pažintis; medį auginti ar laistyti – išauginsite gerus vaikus, geri dalykai susiję su jūsų vaikais.