vardo reikšmė

ugnis

Manosapnai.lt

Sapnuoti, kad įkuriate ugnį, reiškia, kad įvyks svarbus įvykis. Jei ugnis dega su dūmais, reiškia, kad gresia skundas, jei ugnis dega be dūmų, reiškia džiaugsmą ir gerą sveikatą. Jei sapnuojate gęstančią ugnį, reiškia vargą ir skurdą. Užgesusi ugnis yra skurdo, nepriteklių ir pinigų trūkumo simbolis, o ligoniui tai yra mirties simbolis. Sapnuoti, kad kas nors ar kažkas įkrito į ugnį, reiškia, kad kažkam iš šeimos gresia pavojus. Klajojanti ugnis reiškia, kad jūs pasiduosite pagundai, kuri padarys didelę žalą jūsų garbei ir reputacijai. Sapnuoti dirbtinę ugnį reiškia, kad gims kūdikis, kuris bus jū sų šeimos pasididžiavimas.

Sapnininkastau.lt

Kurti ją – patirsi meilę. Gesinti – reikėtų dabartinius mesti savo sumanymus. Skaisčiai liepsnojanti – nesudrumstas džiaugsmas, reikalai klostysis gerai. Su dūmais – nelaimingas nesusipratimas. Degantį namą sapnuoti – gresia pavojus gyvybei. Šiaip ugnį sapnuoti – reiškia, kad dabartinės svajonės, viltys bus sunkiai įgyvendinamos. Panašios reikšmes Fleita Dainos Eilės Dainos Abozas (gurguolė, kariuomenės vežimas) Gyvulius pirkti Atkimštukas Šaltkalvis Žaizdos Pats vergas Pokylis Beržas Mainai Miestas Gilės Išžudymas Ginklas Ugnis deganti vasaros metu Drevė Bučinys .

Sapnuoti.lt

Kurti ją - patirsi meilęGesinti - reikėtų dabartinius mesti savo sumanymusSkaisčiai liepsnojanti - nesudrumstas džiaugsmas, reikalai klostysis geraiSu dūmais - nelaimingas nesusipratimasDegantį namą sapnuoti - gresia pavojus gyvybeiŠiaip ugnį sapnuoti - reiškia, kad dabartinės svajonės, viltys bus sunkiai įgyvendinamos.

Sapnininkas2.lt

Kurti ją - patirsi meilę;gesinti - reikėtų dabartinius mesti savo sumanymus;skaisčiai liepsnojanti - nesudrumstas džiaugsmas, reikalai klostysis gerai;su dūmais - nelaimingas nesusipratimas;degantį namą sapnuoti - gresia pavojus gyvybei. Šiaip ugnį sapnuoti - reiškia, kad dabartinės svajonės, viltys bus sunkiai įgyvendinamos.Ugnis - džiaugsmas, meilė Ugnis - neįgyvendinamos svajonės ir viltys jeigu stipri liepsna - reikalai klostysis gerai jeigu degantis namas - gresia pavojus gyvybei Papildyti šio sapno reikšmę

Sapnai.com

Ugnis – Kurti ją – patirsi meilę; gesinti – reikėtų dabartinius mesti savo sumanymus; skaisčiai liepsnojanti – nesudrumstas džiaugsmas, reikalai klostysis gerai; su dūmais – nelaimingas nesusipratimas; degantį namą sapnuoti – gresia pavojus gyvybei. Šiaip ugnį sapnuoti – reiškia, kad dabartinės svajonės, viltys bus sunkiai įgyvendinamos.

Sapnai.eu

Kurti ją – patirsi meilę; gesinti – reikėtų dabartinius mesti savo sumanymus; skaisčiai liepsnojanti – nesudrumstas džiaugsmas, reikalai klostysis gerai; su dūmais – nelaimingas nesusipratimas; degantį namą sapnuoti – gresia pavojus gyvybei. Šiaip ugnį sapnuoti – reiškia, kad dabartinės svajonės, viltys bus sunkiai įgyvendinamos.

Sapnininkas.com

Ugnis ir liepsna sapnuose gali daug ką reikšti, tiksliau nustatyti dažniausiai galima iš sapno konteksto. Ugnis gali reikšti ir dvasinį apsivalymą, atsinaujinimą, atgimimą. Apskritai ji teigiama prasme reiškia psichinę energiją, kuri atsispindi posakyje „gyvybės liepsna”. Naikinanti ugnis visada signalizuoja apie pavojų. Tai gali būti kokia nors visa naikinanti aistra, seksualinė priklausomybė arba stiprios fanatiškos idėjos.

Linksmiau.net

Ugnis – Kurti ją – patirsi meilę; gesinti – reikėtų dabartinius mesti savo sumanymus; skaisčiai liepsnojanti – nesudrumstas džiaugsmas, reikalai klostysis gerai; su dūmais – nelaimingas nesusipratimas; degantį namą sapnuoti – gresia pavojus gyvybei. Šiaip ugnį sapnuoti – reiškia, kad dabartinės svajonės, viltys bus sunkiai įgyvendinamos.