vardo reikšmė

Bulius

Manosapnai.lt

Sapne regėti gerai nupenėtus bulius žalioje lankoje reiškia sėkmę, aukštą padėtį visuomenėje, apie kurią anksčiau nė nesapnavote. Jeigu sapnuojate, kad buliai geria vandenį iš švaraus šaltinio, tai susipažinsite su malonia ir ištikima moterimi. Jeigu mergina sapnuoja šį sapną, vadinasi, ji priims ištikimo draugo pasiūlymą. Jeigu sapne buliai guli žolėje, tai jūsų pelnas sumažės, o draugai nuo jūsų nusisuks. Jeigu sapne regite didelį bulių, tai būsite lyderis, moterys norės su jumis bendrauti. Sapnuoti veislinius bulius - pelningos vedybos, pasiturinti nuotaka arba sutuoktinių susitaikymas. Baltą bulių matyti - praturtėsite sąžiningai dirbdami juodą bulių sapnuoti - saugokitės priešo. Jeigu sapnuojate, kad bulius jus puola, perspėjimas: dėl blogų draugų sulauksite nelaimės. Bėgti nuo buliaus - jus persekioja žmonės, užimantys aukštesnes pareigas. Būti užpultam buliaus - saugokitės persekiotojų. Negyvas bulius - liūdesys.

Sapnininkastau.lt

Sapne regėti gerai nupenėtus bulius žalioje lankoje reiškia sėkmę, aukštą padėtį visuomenėje, apie kurią anksčiau nė nesapnavote;Jeigu sapnuojate, kad buliai geria vandenį iš švaraus šaltinio, tai susipažinsite su malonia ir ištikima moterimi. Merginai sapnuoti šį sapną – ji priims ištikimo draugo pasiūlymą. Sapne buliai guli žolėje, tai Jūsų pelnas sumažės, o draugai nuo Jūsų nusisuks. Jeigu sapne regite didelį bulių, tai būsite lyderis, moterys norės su Jumis bendrauti. Sapnuoti veislinius bulius – pelningos vedybos, pasiturinti nuotaka arba sutuoktinių susitaikymas. Baltą bulių matyti – praturtėsite sąžiningai dirbdami. Juodą bulių sapnuoti – saugokitės priešo. Buliaus būti užpultam – saugokis persekiojimų, gali per blogus, netikrus draugus papulti į bėdą. Bėgti nuo buliaus – Jus persekioja žmonės, užimantys aukštesnes pareigas. Negyvas bulius – liūdesys. Panašios reikšmes Bulius Dailininkas Garsas Gobtuvas Gailestis Akrilas Aligatorius Darbštumas Barometras Būgnas Ananasas Įžeidimas Mirtis Apgavimas Barometras Čekis Garbė Išjuokimas Gydytojas (Bioenergetikas) Datulė .

Sapnuoti.lt

Sapne regėti gerai nupenėtus bulius žalioje lankoje reiškia sėkmę, aukštą padėtį visuomenėje, apie kurią anksčiau nė nesapnavoteJeigu sapnuojate, kad buliai geria vandenį iš švaraus šaltinio, tai susipažinsite su malonia ir ištikima moterimiMerginai sapnuoti šį sapną -Ā  ji priims ištikimo draugo pasiūlymąSapne buliai guli žolėje, tai Jūsų pelnas sumažės, o draugai nuo Jūsų nusisuksJeigu sapne regite didelį bulių, tai būsite lyderis, moterys norės su Jumis bendrautiSapnuoti veislinius bulius - pelningos vedybos, pasiturinti nuotaka arba sutuoktinių susitaikymasBaltą bulių matyti - praturtėsite sąžiningai dirbdamiJuodą bulių sapnuoti - saugokitės priešoBuliaus būti užpultam - saugokis persekiojimų, gali per blogus, netikrus draugus papulti į bėdąBėgti nuo buliaus - Jus persekioja žmonės, užimantys aukštesnes pareigasNegyvas bulius - liūdesys.

Sapnai.com

Bulius – Matyti jį – didelį turtą įsigysi; Bulių baltą matyti – teisingu būdu praturtėsi; Buliaus būti užpultam – saugokis persekiojimų, gali per blogus, netikrus draugus papulti į bėdą; Juodą bulių matyti – saugokis priešo.

Sapnai.eu

Matyti jį – didelį turtą įsigysi; bulių baltą matyti – teisingu būdu praturtėsi; buliaus būti užpultam – saugokis persekiojimų, gali per blogus, netikrus draugus papulti į bėdą; juodą bulių matyti – saugokis priešo.