vardo reikšmė

Durpės

Manosapnai.lt

Sapnuoti durpes bei jas kasti - sunkus, bet pelningas darbas. Sapnuoti iškastas durpes - greit baigsis sunkus darbas ir gausite pelną. Jeigu sapne jūs kraunate durpes į krūvą, tai laukite netikėtumų. Galbūt baigsite sunkų darbą ir gausite gerą pelną,

Sapnininkastau.lt

Šeimos laimė, bet durpes sapne kasti – netikėtas sunkus, bet naudingas darbas. Durpių krūvas sapnuoti – tavo sunkus darbas greitai baigsis ir duos didelį gerą pelną. Panašios reikšmes Durpės Brolis vienuolis Impilas Gobtuvas Dvyniai Garnys Ikona Deimantas Birža Atranka Dūmai Deponavimas Dobilai Deklamacija Galvijai Adomas ir Ieva Avalynė Ieva Miltai Gandras .

Sapnuoti.lt

Šeimos laimė, bet durpes sapne kasti - netikėtas sunkus, bet naudingas darbasDurpių krūvas sapnuoti - tavo sunkus darbas greitai baigsis ir duos didelį gerą pelną.

Sapnai.com

Durpės – Šeimos laimė, bet durpes sapne kasti – netikėtas sunkus, bet naudingas darbas; Durpių krūvas sapnuoti – tavo sunkus darbas greitai baigsis ir duos didelį gerą pelną.

Sapnai.eu

Šeimos laimė, bet durpes sapne kasti – netikėtas sunkus, bet naudingas darbas; durpių krūvas sapnuoti – tavo sunkus darbas greitai baigsis ir duos didelį gerą pelną.