vardo reikšmė

Duobė

Manosapnai.lt

Jeigu sapnuojate, kad kasate duobę, laukia įvairūs Įsiskolinimai. Sapne kasti duobę numirėliui - negera pažintis. Sapne apžiūrinėti duobę reiškia, kad rizikuosite atlikdami dalykines operacijas, o mergina jaudinsis dėl mylimojo. Jeigu sapne jūs leidžiatės į duobę, vadinasi, dėl didesnio pasisekimo rizikuosite savo sveikata ir laime. Jeigu sapnuojate, kad įkritote į duobę, - laukia didžiulė nelaimė ir skausmas. Jeigu krisdami pa-bundate - nelaimės pavyks išvengti. Peršokti per duobę - išvengsite nemalonumų.

Lemtis.net

Sapnuoti pilną drumsto vandens duobę - ašaros.

Sapnininkastau.lt

Įkristi į ją – nori kažkas, tau pakenkti. Regėti ją – gali išvengti pavojaus; kasti – įsiskolinti. Numirėliui kasti duobę ar matyti kasant – negera pažintis. Panašios reikšmes Duobė Bagažas Jūros kiaulytė Praraja Bubinas Žiedas Balnas Žvejys Byla Bala Prijuostė Dumblas Išvarža Bandelės Anga Aplankas Inkštiras Aspirinas Galvosūkis Alėja .

Sapnuoti.lt

Įkristi į ją - nori kažkas, tau pakenktiRegėti ją - gali išvengti pavojaus Kąsti - įsiskolintiNumirėliui kasti duobę ar matyti kasant - negera pažintis.

Sapnai.com

Duobė – Įkristi į ją – nori kažkas, tau pakenkti; Regėti ją – gali išvengti pavojaus; Kasti – įsiskolinti; Numirėliui kasti duobę ar matyti kasant – negera pažintis.

Sapnai.eu

Įkristi į ją – nori kažkas, tau pakenkti; regėti ją – gali išvengti pavojaus; kasti – įsiskolinti; numirėliui kasti duobę ar matyti kasant – negera pažintis.