vardo reikšmė

Erškėtis

Manosapnai.lt

Sapnuoti erškėčius reiškia nedraugiškus žmones. Taip pat gali reikšti ligą, skausmą, baimę. Mindyti erškėčius - nugalėsite visus sunkumus Įkristi į erškėčius - įsimylėsite. Įsidurti erškėčiu - prarasite tarnybą. Erškėčių ar kitų augalų dyglius sapnuoti - netikra meilė, ligos, baimė. Matyti erškėčių vainiką - kančia, praradimas. Rinkti erškėčio uogas - priminimas, kad išmoktumėte pasisotinti mažesniu maisto kiekiu. Matyti gyvulius, ėdančius erškėčius, - išgirsite naujieną.

Sapnininkastau.lt

Regėti jį – susidursi su kliūtimis, liga ar skausmu ar baime. Įsidurti juo – netekti tarnybos ar vietos. Įkliūti į juos – įsimylėti. Mindyti – nugalėsi visus dabartinius sunkumus. Ėdantį juos gyvulį sapnuoti – išgirsi nepaprastą naujieną. Panašios reikšmes Nieko nerasta .

Sapnuoti.lt

Regėti jį - susidursi su kliūtim, liga ar skausmu ar baimeĮsidurti juo - netekti tarnybos ar vietosĮkliūti į juos - įsimylėtiMindyti - nugalėsi visus dabartinius sunkumusĖdantį juos gyvulį sapnuoti - išgirsi nepaprastą naujieną.

Sapnai.com

Erškėtis – Regėti jį – susidursi su kliūtim, liga ar skausmu ar baime; Įsidurti juo – netekti tarnybos ar vietos; Įkliūti į juos – įsimylėti; Mindyti – nugalėsi visus dabartinius sunkumus; Ėdantį juos gyvulį sapnuoti – išgirsi nepaprastą naujieną.

Sapnai.eu

Regėti jį – susidursi su kliūtim, liga ar skausmu ar baime; įsidurti juo – netekti tarnybos ar vietos; įkliūti į juos – įsimylėti; mindyti – nugalėsi visus dabartinius sunkumus; ėdantį juos gyvulį sapnuoti – išgirsi nepaprastą naujieną.