vardo reikšmė

Ežys

Manosapnai.lt

Ežys reiškia didelį jautrumą žodžiams ir elgesiui, įspėja, kad kontroliuotumėte save bei būtumėte pasirengę išklausyti nemalonius priekaištus, jei norite išvengti nemalonumų. Jei ežys subado rankas, sulauksite draugų priekaištų dėl reto bendravimo. Ežys namuose pranašauja peštynes. Su ežiu žaisti, jį pagauti - turėsite sunkų, bet pelningą darbą. Sugauti ežį ir susibadyti į jo dyglius - priešininkai jus nugalės. Jei sugaunate ežį ir nesusibadote, o jaučiate švelnumą - lengvai nugalėsite priešus.

Sapnininkastau.lt

teks su kuo nors susibarti. Panašios reikšmes Gadinimas barzdą skusti Išteisinti Užmušimas Džiaugsmas Ietis Epidemija Atleidimas Įsūnis Įsipareigojimas Inhaliatorius (med instrumentas) Yla Indėnas Giluma Antsnukis Investicinis čekis Jaunikliai (paukščių) Jungas Dailyraštis Grandinės .

Sapnuoti.lt

Ežį matyti su ilgais dygliais - didelius rūpesčiusEžį juodą matyti ir į jo spyglius susibadyti rankas - būsi priešų nugalėtasEžį baltą matyti - vargų atsikelsiSu ežiu žaisti ir jį pagauti - sunkų, bet pelningą darbąŠiaip ežys sapne - blogas ženklas.

Sapnai.com

Ežys – Ežį matyti su ilgais dygliais – didelius rūpesčius; Ežį juodą matyti ir į jo spyglius susibadyti rankas – būsi priešų nugalėtas; Ežį baltą matyti – vargų atsikelsi; Su ežiu žaisti ir jį pagauti – sunkų, bet pelningą darbą; Šiaip ežys sapne – blogas ženklas.

Sapnai.eu

Ežį matyti su ilgais dygliais – didelius rūpesčius; ežį juodą matyti ir į jo spyglius susibadyti rankas – būsi priešų nugalėtas; ežį baltą matyti – vargų atsikelsi; su ežiu žaisti ir jį pagauti – sunkų, bet pelningą darbą; šiaip ežys sapne – blogas ženklas.

Sapnininkas.com

Ne kiekvienas, kuris iš išorės atrodo nedraugiškas, būtinai turi būti agresyvus. Dažnai po šiurkščiu kiautu slypi gležnas branduolys. Šia prasme ežys, kaip vaizdinys, sapne simbolizuoja jautrumą. Kai kas žeidžia, kad pats nebūtų sužeistas.