vardo reikšmė

Ėdžios

Manosapnai.lt

Matyti ėdžias žemdirbiui gali reikšti, kad gyvuliams gresia ligos. Krauti į ėdžias šieną - priminimas, kad esate kažkam skolingi. Į ėdžias dėti bet kokį pašarą reiškia didelį pelną ir darbų sėkmę. Žalias šienas ėdžiose - džiaugsmas ir sėkmė. Tuščios ėdžios - įspėjimas, kad reikia ryžtingai imtis naujų darbų. Sulaužytos ėdžios - nusivylimas darbu, iŠ kurio buvo daug tikėtasi. Sapnuoti panelę, duodančią arkliams ėsti, netekėjusioms - greit vestuvės, o ištekėjusioms - sulauksite malonių svečių. Sapnuoti gyvulius, ėdančius iŠ ėdžių, - saugokitės išnaudotojų.

Sapnininkastau.lt

tavo gyvuliams gręsia pavojus ir ligos. Panašios reikšmes Pavalkai Dvasia Tvanas Dviratis Iškamša Banditas Gaisras Bedarbis Bulvės Kliedėti Paleistuvis Trupinius rinkti Gydytojas Ligoninė Medicinos sesutės Atsigavimas Ryžiai Giminės Mašinos juodos, karštos, pro jas vaikščioti Šautuvas .

Sapnuoti.lt

Matyti ėdžias arba ką nors ant jų dėti - ūkininkams gera pasisekimą, bet jei yra auginami gyvuliai gali reikšti gyvulių ligas, o šiaip žmonėms laimingą gyvenimąMatyti ant ėdžių žalią šieną - reiškia didelį džiaugsmą ir gerus pasisekimusMatyti daug visokių gyvulių iš ėdžių ėdant - saugokis visokių išnaudotojųMatyti gražią panelę, duodant arkliams ėsti - netekėjusioms panelėms greit vestuves, o vedusiems - gerų svečių susilaukimą.

Sapnininkas2.lt

Matyti ėdžias arba ką nors ant jų dėti - ūkininkams gera pasisekimą, bet jei yra auginami gyvuliai gali reikšti gyvulių ligas, o šiaip žmonėms laimingą gyvenimą;matyti ant ėdžių žalią šieną - reiškia didelį džiaugsmą ir gerus pasisekimus;matyti daug visokių gyvulių iš ėdžių ėdant - saugokis visokių išnaudotojų;matyti gražią panelę, duodant arkliams ėsti - netekėjusioms panelėms greit vestuves, o vedusiems - gerų svečių susilaukimą. Papildyti šio sapno reikšmę

Sapnai.com

Ėdžios – Matyti ėdžias arba ką nors ant jų dėti – ūkininkams gera pasisekimą, bet jei yra auginami gyvuliai gali reikšti gyvulių ligas, o šiaip žmonėms laimingą gyvenimą; Matyti ant ėdžių žalią šieną – reiškia didelį džiaugsmą ir gerus pasisekimus; Matyti daug visokių gyvulių iš ėdžių ėdant – saugokis visokių išnaudotojų; Matyti gražią panelę, duodant arkliams ėsti – netekėjusioms panelėms greit vestuves, o vedusiems – gerų svečių susilaukimą.

Sapnai.eu

Matyti ėdžias arba ką nors ant jų dėti – ūkininkams gera pasisekimą, bet jei yra auginami gyvuliai gali reikšti gyvulių ligas, o šiaip žmonėms laimingą gyvenimą; matyti ant ėdžių žalią šieną – reiškia didelį džiaugsmą ir gerus pasisekimus; matyti daug visokių gyvulių iš ėdžių ėdant – saugokis visokių išnaudotojų; matyti gražią panelę, duodant arkliams ėsti – netekėjusioms panelėms greit vestuves, o vedusiems – gerų svečių susilaukimą.