vardo reikšmė

Geležis

Manosapnai.lt

Jeigu sapnuojate, kad kalate geležį, vadinasi, siekiate praturtėti nedoromis priemonėmis. Jeigu sapne parduodate geležį, jūsų laukia abejotinas pasisekimas ir melagystės. Sapnuoti, kad jaučiate geležies svorį ir bandote jį nusimesti, - širdies drama ir materialiniai nuostoliai. Jeigu sapne geležis surūdijusi, - laukia skurdas ir nusivylimas. Jeigu sapnuojate įkaitintą geležį, vadinasi, jūsų laukia nesėkmės dėl piktnaudžiavimo alkoholiu. Geležinius pančius sapne nešioti - vargas, o juos nusimesti - laiminga ateitis. Pavargėliui sapnuoti geležinę tvorą - viskas bus gerai, o turtingam - blogi reikalai. Suduoti geležimi - grubumas, egoizmas. Būti primuštam su geležimi - artinasi didelė nelaimė.

Sapnininkastau.lt

Įkaitinta – abišalė meilė, kai kuriems gali tai reikšti ir kraujo praliejimą. Kalti ją – reikėtų tramdyt save, nes kils barniai, kurių kaltininkas pats ir būsi. Panašios reikšmes Geležis Geležinkelis Geležinkelis .

Sapnuoti.lt

Įkaitinta - abišalė meilė, kai kuriems gali tai reikšti ir kraujo praliejimąKalti ją - reikėtų tramdyt save, nes kils barniai, kurių kaltininkas pats ir būsi.

Sapnai.com

Geležis – Įkaitinta – abišalė meilė, kai kuriems gali tai reikšti ir kraujo praliejimą; kalti ją – reikėtų tramdyt save, nes kils barniai, kurių kaltininkas pats ir būsi.

Sapnai.eu

Įkaitinta – abišalė meilė, kai kuriems gali tai reikšti ir kraujo praliejimą; kalti ją – reikėtų tramdyt save, nes kils barniai, kurių kaltininkas pats ir būsi.

Sapnininkas.com

Šis metalas laikomas tvirtos valios, atsparumo, beširdiškumo ir bejausmiškumo simboliu. Tikslesnė reikšmė išaiškėja iš sapno turinio.