vardo reikšmė

Gėlės

Manosapnai.lt

Apskritai gėlės sapnuose simbolizuoja laimę, gėrį, džiaugsmą, geras emocijas; žydinčios gėlės gali reikšti naujus meilės ryšius; jeigu sapnuojate, kad gėlės auga nederlingoje žemėje, jūsų laukia liūdni įvykiai, tačiau sapnas žada ir energijos bei optimizmo, kurie suteiks jėgų kopiant į laimę ir sėkmę; daug gėlių, augančių laukuose arba gėlynuose - ramus ir malonus gyvenimas, jei tik sapnuojamos žydinčios gėlės; jei sapne matomos gėlės ne žydėjimo metu, tai yra sunkumų ir kliūčių ženklas; užuosti gėlių kvapą - liūdesys; sodinimas - šeimyniniai rūpeščiai; laistyti - ašaros dėl meilės; skinti - džiaugsmas, laimė; nupjautos gėlės, jei jos yra gražios ir nenuvytusios, yra didelės naudos pranašystė, o jei jos nuvytusios, tai rodo neišsipildysiančias viltis, tačiau kartais nuvytusios gėlės gali reikšti ir ligą; gauti gėlių dovanų - dora draugystė; tačiau jei matot kaip nuvysta dovanota puokštė - atsargiau su tuo žmogumi kuris dovanojo jums puoštę, ko gero ketinimai nėra kilnūs; numestos ant žemės ir sutryptos gėlės - persekiojimas, vargas; jeigu sapne iš gėlių darote puokštę - vestuvės, ar tiesiog kažkas supažindins su savo mylimuoju; puoštis gėlėmis plaukus - trumpalaikis džiaugsmas; atnešti vystančių gėlių per laidotuves - linkėjimas tam žmogui blogo; vyrų sapnuose gėlės sapnuose - dažniausiai siejamos su moterimis, su santykiais su jomis; lauko gėlės nėra labai palankios ir iš esmės pranašauja nemalonius ir bjaurius įvykius; baltos spalvos gėlės - liūdesys; juodos - mirties pranašas; geltonos - rūpeščiai; raudonos spalvos gėlės - sveikata, pasveikimas.

Lemtis.net

Sapnuoti, jog dovanojate gėlų - būsite apkaltinti pataikavimu.

Sapnininkastau.lt

Regėti jas – greit savo laimę gadinti. Rišti – bus vestuvės. Skinti – džiaugsmas. Puoštis jomis – greit pereinąs džiaugsmas. Nuvytusios – liga, pasipūtimas, išdidumas. Gėlių darželį sapnuoti – džiaugsmas, sėkmė. Baltos – džiaugsmas. Panašios reikšmes Nieko nerasta .

Sapnuoti.lt

Regėti jas - greit savo laimę gadintiRišti - bus vestuvėsSkinti - džiaugsmasPuoštis jomis - greit pereinąs džiaugsmasNuvytusios - liga, pasipūtimas, išdidumasGėlių darželį sapnuoti - džiaugsmas, sėkmėBaltos - džiaugsmas.

Sapnai.com

Gėlės – Apskritai gėlės sapnuose simbolizuoja laimę, gėrį, džiaugsmą, geras emocijas; žydinčios gėlės gali reikšti naujus meilės ryšius; jeigu sapnuojate, kad gėlės auga nederlingoje žemėje, Jūsų laukia liūdni įvykiai, tačiau sapnas žada ir energijos bei optimizmo, kurie suteiks jėgų kopiant į laimę ir sėkmę; daug gėlių, augančių laukuose arba gėlynuose – ramus ir malonus gyvenimas, jei tik sapnuojamos žydinčios gėlės; jei sapne matomos gėlės ne žydėjimo metu, tai yra sunkumų ir kliūčių ženklas; užuosti gėlių kvapą – liūdesys; sodinimas – šeimyniniai rūpeščiai; laistyti – ašaros dėl meilės; skinti – džiaugsmas, laimė; nupjautos gėlės, jei jos yra gražios ir nenuvytusios, yra didelės naudos pranašystė, o jei jos nuvytusios, tai rodo neišsipildysiančias viltis, tačiau kartais nuvytusios gėlės gali reikšti ir ligą; gauti gėlių dovanų – dora draugystė; tačiau jei matot kaip nuvysta dovanota puokštė – atsargiau su tuo žmogumi kuris dovanojo jums puoštę, ko gero ketinimai nėra kilnūs; numestos ant žemės ir sutryptos gėlės – persekiojimas, vargas; jeigu sapne iš gėlių darote puokštę – vestuvės, ar tiesiog kažkas supažindins su savo mylimuoju; puoštis gėlėmis plaukus – trumpalaikis džiaugsmas; atnešti vystančių gėlių per laidotuves – linkėjimas tam žmogui blogo; vyrų sapnuose gėlės sapnuose – dažniausiai siejamos su moterimis, su santykiais su jomis; lauko gėlės nėra labai palankios ir iš esmės pranašauja nemalonius ir bjaurius įvykius; baltos spalvos gėlės – liūdesys; juodos – mirties pranašas; geltonos – rūpeščiai; raudonos spalvos gėlės – sveikata, pasveikimas.

Sapnai.eu

Regėti jas – greit savo laimę gadinti; rišti – bus vestuvės; skinti – džiaugsmas; puoštis jomis – greit pereinąs džiaugsmas; nuvytusios – liga, pasipūtimas, išdidumas; gėlių darželį sapnuoti – džiaugsmas, sėkmė; baltos – džiaugsmas.

Sapnininkas.com

Gėlės ir žiedai apskritai simbolizuoja jausmų pasaulį. Svarbu nustatyti sapnuojančiojo ryšį su atitinkamomis gėlėmis. Gėlės ir žiedai sapne beveik visuomet yra geras ženklas. Palyginkite žmogaus gyvenimą su gėlių. Kaip gėlės auga, dygsta, žydi, vysta, taip ir žmogaus gyvenimas klostosi.