vardo reikšmė

eržilas

Manosapnai.lt

Eržilą sapnuoti vyrui - išsišoksite, o moteriai -sužinosite paslaptį. Sapnuoti, kad eržilas pasiuto, vadinasi, supanti prabanga jus paveiks neigiamai, o jūsų išdidumas ir puikybė atstums draugus. Jeigu jojate gražiu eržilu, vadinasi, jūsų padėtis visuomenėje gerės tiesiog stebuklingai, tačiau dėl to nukentės jūsų dorovė.

Sapnininkastau.lt

Šiai reiškia gerą sveikatą. Vyrui sapnuoti – dar gali reikšti išsišokimą ne vietoje. Moteriai – sužinosi paslaptį. Eržilu joti ar važiuoti – garbė, arba didybė. Panašios reikšmes Nieko nerasta .

Sapnuoti.lt

Šiai reiškia gerą sveikatąVyrui sapnuoti - dar gali reikšti išsišokimą ne vietojeMoteriai - sužinosi paslaptįEržilu joti ar važiuoti - garbė, arba didybė.

Sapnininkas2.lt

Šiai reiškia gerą sveikatą;bet vyrui sapnuoti - dar gali reikšti išsišokimą ne vietoje;moteriai - sužinosi paslaptį;eržilu joti ar važiuoti - garbė, arba didybė. Papildyti šio sapno reikšmę

Sapnai.com

Eržilas – Šiai reiškia gerą sveikatą; Bet vyrui sapnuoti – dar gali reikšti išsišokimą ne vietoje; Moteriai – sužinosi paslaptį; Eržilu joti ar važiuoti – garbė, arba didybė.

Sapnai.eu

Šiai reiškia gerą sveikatą; bet vyrui sapnuoti – dar gali reikšti išsišokimą ne vietoje; moteriai – sužinosi paslaptį; eržilu joti ar važiuoti – garbė, arba didybė.