vardo reikšmė

Giltinė

Manosapnai.lt

Per laukus su dalgiu ateinančią giltinę sapnuoti - gresia liga. Jeigu sergate - sunkiai pagysite. Su ja kalbėtis - atkreipkite dėmesį į savo sveikatą, galite susirgti. Su giltine grumtis - gresia pavojus. Pargriauti giltinę - būsite sveiki.

Lemtis.net

Sapnuoti giltinę savo namuose - pavojus praeis be bauginančių nuostolių. Šis sapnas gali reikšti ir lemtingą įniršio priepuolį, po kurio skyrybos taps neišvengiamos, bet gailėtis ilgai neteks.

Sapnininkastau.lt

Per laukus su dalgiu ateinančią giltinę sapnuoti – gresia liga. Jeigu sergate – sunkiai pagysite; su ja kalbėtis – atkreipkite dėmesį į savo sveikatą, galite susirgti. Su giltine grumtis – gresia pavojus. Pargriauti giltinę – būsite sveiki. Šiaip sapne giltinę regėti – yra bloga pranašaujantis ženklas, dažniausiai reiškia ligą, t.y problemos su sveikata arba palikimas, bet vistiek susijęs su labai artimo žmogaus – giminės netektimi. Panašios reikšmes Giltinė Apsodinimas Brunetės Griūtis Dagius Javapjūtė .

Sapnuoti.lt

Per laukus su dalgiu ateinančią giltinę sapnuoti - gresia ligaJeigu sergate - sunkiai pagysiteSu ja kalbėtis - atkreipkite dėmesį į savo sveikatą, galite susirgtiSu giltine grumtis - gresia pavojusPargriauti giltinę - būsite sveikiŠiaip sapne giltinę regėti - yra bloga pranašaujantis ženklas, dažniausiai reiškia ligą, t.y problemos su sveikata arba palikimas, bet vistiek susijęs su labai artimo žmogaus - giminės netektimi.

Sapnai.com

Giltinė – Per laukus su dalgiu ateinančią giltinę sapnuoti – gresia liga; jeigu sergate – sunkiai pagysite; su ja kalbėtis – atkreipkite dėmesį į savo sveikatą, galite susirgti; su giltine grumtis – gresia pavojus; pargriauti giltinę – būsite sveiki; šiaip sapne giltinę regėti – yra bloga pranašaujantis ženklas, dažniausiai reiškia ligą, t.y problemos su sveikata arba palikimas, bet vistiek susijęs su labai artimo žmogaus – giminės netektimi.

Sapnai.eu

Giltinę regėti – liga arba palikimas.