vardo reikšmė

fleita

Manosapnai.lt

Sapne girdėti fleitos garsus reiškia malonius susitikimus su toli gyvenančiais draugais ir pelningas dalykines operacijas. Jeigu mergina sapne girdi fleitos garsus, vadinasi, gerbėjas savo nuoširdumu užkariaus jos širdį. Sapne griežti fleita reiškia malonias naujienas, gėrį. Jeigu sapnuojate, kad mokotės griežti fleita - seksis visi darbai tačiau nuotaiką gali sudrumsti skleidžiami gandai apie jūsų santykius su mylimąja. Jeigu sapne regite sulūžusią fleitą, - laukia barniai, nedarna šeimoje.

Lemtis.net

Sapnuoti fleitą - nerūpestingas gyvenimas svečiuose pas giminaičius, kurie taps jums pavyzdžiu.

Sapnininkastau.lt

Girdėti fleitą – nusivylimas, melas, apgaulė, kurie pridarys daug juokų. Groti ja pačiam – patirsi meilės skausmą ar tiesiog draugo išdavystę. Panašios reikšmes Fleita Fleita Giedojimas Choras Balsas Cerkvė Gaidžio giedojimas Adata Aidas Aleliuja (giedojimas) Blevyzgojimas Bliuzas Bubinas Dūdelė Kalba Klarnetas Klegesys Kuosa Lakštingala Lojimas .

Sapnuoti.lt

Girdėti fleitą - nusivylimas, melas, apgaulė, kurie pridarys daug juokųGroti ja pačiam - patirsi meilės skausmą ar tiesiog draugo išdavystę.

Sapnininkas2.lt

Girdėti fleitą - nusivylimas, melas, apgaulė, kurie pridarys daug juokų;groti ja pačiam - patirsi meilės skausmą ar tiesiog draugo išdavystę.Fleita - tikėkitės nemalonumų jeigu fleitos melodijos klausytis - išgirsite melagystę jeigu pačiam groti - saugokitės nedėkingumo Papildyti šio sapno reikšmę

Sapnai.com

Fleita – Girdėti fleitą – nusivylimas, melas, apgaulė, kurie pridarys daug juokų; Groti ja pačiam – patirsi meilės skausmą ar tiesiog draugo išdavystę.

Sapnai.eu

Girdėti fleitą – nusivylimas, melas, apgaulė, kurie pridarys daug juokų; groti ja pačiam – patirsi meilės skausmą ar tiesiog draugo išdavystę.

Sapnininkas.com

Kaip vienas seniausių muzikos instrumentų, fleita vaidino tam tikrą vaidmenį senovės mituose ir pasakose. Jos garsai kadaise žavėjo ir dievus, ir žmones. Sapne ji simbolizuoja harmoniją, darną ir teigiamus jausmus. Fleita dažnai rodo ir šventiškumą, pakilią nuotaiką, švelnumą, taip pat susimąstymą. Kartais ji gali reikšti ir vyrišką varpą bei jos patrauklumą. Tikslesnė reikšmė gali išaiškėti iš sapno. Ne mažiau svarbu ir kokia muzika grojama, kaip reaguoja sapno dalyviai ir ką jaučia sapnuojantysis.