vardo reikšmė

labirintas

Manosapnai.lt

Jeigu sapnuojate, kad esate labirinte, tai dėl finansinių reikalų greitu laiku atsidursite keblioje padėtyje. Sapnuoti, kad labirinte esate naktį arba tamsoje - greitai praeinančios ligos ir nemalonumai. Labirintas iš vynuogienojų ir medžių - nenusakomi įvykiai, dėl kurių patirsite didelius nuostolius ir nusivylimą. Sapne matyti geležinkelio labirintą reiškia ilgą ir varginančią kelionę. Tik įdomūs susitikimai su žmonėmis ją palengvins. Jeigu jūs pasiklydote labirinte, vadinasi, dėl jūsų žmonos namuose bus slogi atmosfera, o vaikai parodys nepatrauklų, bjaurų charakterį.

Sapnuoti.lt

Jei sapnuojate, kad esate kokiame nors labirinte ir negalite rasti išėjimo, reiškia, kad jūsų laukia dideli nemalonumai ir sunkumai ir kad nėra vilties iš jų išsikapstyti. Padėtis, į kurią jūs pakliuvote, atrodo be išeities. Bet nepraraskite vilties, nes sutiksite Ariadnę, kuri pasiūlys išsigelbėjimo siūlą.

Sapnininkas2.lt

Jeigu sapnuojate, kad esate labirinte - tai dėl finansinių reikalų greitu laiku atsidursite keblioje padėtyje;apnuoti, kad labirinte esate naktį arba tamsoje - greitai praeinančios ligos ir nemalonumai;Labirintas iš vynuogienojų ir medžių - nenusakomi įvykiai, dėl kurių patirsite didelius nuostolius ir nusivylimą;Sapne matyti geležinkelio labirintą - reiškia ilgą ir varginančią kelionę. Tik įdomūs susitikimai su žmonėmis ją palengvins;Jeigu Jūs pasiklydote labirinte - vadinasi, dėl Jūsų žmonos namuose bus slogi atmosfera, o vaikai parodys nepatrauklų, bjaurų charakterį. jeigu matyti - netikėtai sužinosite paslaptį jeigu būti - atsidursite keblioje padėtyje jeigu be išėjimo - būsimi pasikeitimai, nauji pomėgiai. Papildyti šio sapno reikšmę

Sapnininkas.com

Blaškymasis nepažįstamo miesto gatvėmis, begalinės naktinės klajonės po gatves vienodais pavadinimais ir vienodomis rodyklėmis arba iš viso be jų, klaidžiojimas vingriais milžiniško pastato rūsių koridoriais — tokius sapnus daugelis sapnuoja, ir prisiminimai apie juos ypač nemalonūs. Archetipinis labirinto pavyzdys yra labai senas. Jis informuoja apie seksualinius potraukius, kurie nepavaldūs mūsų sąmonei. Beveik visada sapnai su labirinto vaizdais signalizuoja apie grėsmingą situaciją. Sapnuojantysis bijo paklysti.