vardo reikšmė

prašymas

Manosapnai.lt

Patenkinti kieno nors prašymą yra sėkmės ženklas, atmesti kieno nors prašymą reiškia nesėkmę. Sapnuoti, kad kieno nors prašote, reiškia skurdą ir pažeminimą. Sapnuoti, kad kas nors jūsų prašo, reiškia pagarbą ir susižavėjimą, kuriuos patirsite artimiausiu metu. Jei mokėsite prašyti, gausite tai, ko trokštate.

Sapnininkastau.lt

Klausyti jo – įgyti reikšmės. Atmesti -prarasti ką nors. Prašyti ko nors iš kito – didelius rūpesčius ir vargingą gyvenimą. Prašyti iš savo gimdytojų ko nors ir išprašyti – ko prašai, to negausi. Jeigu kas nors tave prašo – išdidumą ir garbe. Prašyti didelį turtuolį – saugokis, kad jis tavęs nenuvarytų į kalėjimą. Panašios reikšmes Pamokslas Taisymas Skundas Įsiklausymas .

Sapnuoti.lt

Klausyti jo - įgyti reikšmėsAtmesti -prarasti ką norsPrašyti ko nors iš kito - didelius rūpesčius ir vargingą gyvenimąPrašyti iš savo gimdytojų ko nors ir išprašyti - ko prašai, to negausiJeigu kas nors tave prašo - išdidumą ir garbePrašyti didelį turtuolį - saugokis, kad jis tavęs nenuvarytų į kalėjimą.

Sapnininkas2.lt

Klausyti jo - įgyti reikšmės; atmesti -prarasti ką nors;prašyti ko nors iš kito - didelius rūpesčius ir vargingą gyvenimą;prašyti iš savo gimdytojų ko nors ir išprašyti - ko prašai, to negausi;jeigu kas nors tave prašo - išdidumą ir garbe;prašyti didelį turtuolį - saugokis, kad jis tavęs nenuvarytų į kalėjimą. Papildyti šio sapno reikšmę

Sapnai.com

Prašymas – Klausyti jo – įgyti reikšmės; atmesti -prarasti ką nors; prašyti ko nors iš kito – didelius rūpesčius ir vargingą gyvenimą; prašyti iš savo gimdytojų ko nors ir išprašyti – ko prašai, to negausi; jeigu kas nors tave prašo – išdidumą ir garbe; prašyti didelį turtuolį – saugokis, kad jis tavęs nenuvarytų į kalėjimą.

Sapnai.eu

Klausyti jo – įgyti reikšmės; atmesti -prarasti ką nors; prašyti ko nors iš kito – didelius rūpesčius ir vargingą gyvenimą; prašyti iš savo gimdytojų ko nors ir išprašyti – ko prašai, to negausi; jeigu kas nors tave prašo – išdidumą ir garbe; prašyti didelį turtuolį – saugokis, kad jis tavęs nenuvarytų į kalėjimą.