vardo reikšmė

griaučiai

Manosapnai.lt

Griaučius sapnuoti - susirgsite. Sapne per griovį eiti siaura lenta - apgavystė. Jeigu sapnuojate, kad griovyje radote brangenybių, vadinasi, prarasite turtą. Jeigu sapne peršokate griovį, - savo poelgiu priversite užmiršti įtarimus dėl neištikimybės. Jeigu sapnuojate, kad krentate į griovį, nesitikėkite nieko gera. Griovį kasti ir volą pilti - apsisaugosite nuo užpuoliko. Sapnuoti griovį kasančius darbininkus - sunkus, bet pelningas darbas.

Sapnininkastau.lt

Griaučiai – Griaučius sapnuoti – dažniausiai reiškia kokį tai sveikatos negalavimą, ligą;

Sapnuoti.lt

Sapnuoti skeletą reškia sunkią ligą ir mirtį.

Sapnininkas2.lt

Griaučius sapnuoti - dažniausiai reiškia kokį tai sveikatos negalavimą, ligą;nešti kokius nors griaučius sapne - netikėtas pinigų praradimas;griaučius, į Jus einančius sapnuoti - nelaimė, netgi gali reikšti mirtį;su griaučiais sapne kalbėtis - paisykite patarimų ir perspėjimų;Iš tikrųjų tai perspėjantis sapnas apie kažkokią nelaimę artėjančią. Papildyti šio sapno reikšmę

Sapnininkas.com

Griaučiai sapne dažnai reiškia minčių aiškumą, šaltą išskaičiavimą, blaivų protą ir bejausmiškumą. Kartais jie primena laikinumą, senatvę ir mirtį, ypač kai sapne šmėkšteli tokie simboliai kaip dalgis ir smėlio laikrodis. Jei sapnuojantysis sunerimęs, jį veikiausiai kamuoja senėjimo problemos ir mirties baimė.