vardo reikšmė

auksas

Manosapnai.lt

Matyti daug aukso - laukia sunkūs laikai. Tačiau gali būti ir teigiama reikšmė auksas gali reikšti galią ir autoritetą. Rasti aukso - kelias į garbę ir turtą. Auksą kasti - ne ten laimės ieškote. Sapne rasti aukso gyslą reiškia, kad jums patikės nelengvą, bet garbingą darbą. Jeigu sapnuojate, kad dirbate aukso kasykloje, vadinasi, neteisėtai užvaldysite kito turtą. Pirkti auksą sapne reiškia jūsų tuštybę. Vogti auksą - blogos žinios. Jeigu sapnuojate, kad laikote rankose auksą, jūsų laukia maloni darbų pradžia. Jeigu sapne pametėte auksą dėl savo nerūpestingumo, vadinasi, praleisite pačią didžiausią galimybę savo gyvenime. Jeigu moteris sapnuoja, kad gavo dovanų aukso arba auksinį daiktą - monetas ar papuošalus, tai ji ištekės už turtingo, bet klastingo žmogaus. Aukso indus sapnuoti - turtas. Matyti daug auksinių pinigų studentui ant darbo stalo reiškia, kad reikia atkakliai studijuoti norint gerų rezultatų. Dirbančiajam tai priminimas, kad dirbant galima gauti gerą atlyginimą. Matyti moterį su auksiniais papuošalais gali reikšti gerus darbo rezultatus, jei bus dirbama neskubant ant galvos regėti auksinę kepuraitę, gali būti įspėjimas nesivaikyti išorinio blizgesio, o turimus turtus reiktų paaukoti neturtingiesiems. Auksinis raktas sapne reiškia, kad sprendimas problemai jau rastas arba, kad laukia naujas gyvenimo būdas. Auksinė žuvelė - malonūs sėkmingi nuotykiai. Merginai Šis sapnas pranašauja vedybas su turtingu ir simpatišku žmogumi. Jei sapne auksinė žuvelė negyva, jūsų laukia sunkūs išbandymai.

Sapnininkastau.lt

Matyti daug aukso – laukia sunkūs laikai, tačiau gali būti ir teigiama reikšmė: auksas gali reikšti galią ir autoritetą. Ryti auksą reiškia, kad būsite nubaustas už jūsų godumą. Lydyti auksą reiškia, kad turėsite iliuzijų praturtėti, bet nepasiseks. Rasti aukso – kelias į garbę ir turtą. Auksą kasti – ne ten laimės ieškote. Sapne rasti aukso gyslą reiškia, kad Jums patikės nelengvą, bet garbingą darbą. Jeigu sapnuojate, kad dirbate aukso kasykloje, vadinasi, neteisėtai užvaldysite kito turtą. Pirkti auksą sapne reiškia Jūsų tuštybę. Vogti auksą – blogos žinios. Jeigu sapnuojate, kad laikote rankose auksą, Jūsų laukia maloni darbų pradžia, bet būk atsargus. Jeigu sapne pametėte auksą dėl savo nerūpestingumo, vadinasi, praleisite pačią didžiausią galimybę savo gyvenime, šiaip pamesti auksą – labai dažnai gali reikšti kad kažkas stengiasi jus apgauti arba apvogti; Jeigu moteris sapnuoja, kad gavo dovanų aukso arba auksinį daiktą – monetas ar papuošalus, tai ji ištekės už turtingo, bet klastingo žmogaus. Matyti daug auksinių pinigų studentui ant darbo stalo reiškia, kad reikia atkakliai studijuoti norint gerų rezultatų. Dirbančiajam tai priminimas, kad dirbant galima gauti gerą atlyginimą. Matyti moterį su auksiniais papuošalais gali reikšti gerus darbo rezultatus, jei bus dirbama neskubant. Ant galvos regėti auksinę kepuraitę, gali būti įspėjimas nesivaikyti išorinio blizgesio, o turimus turtus reiktų paaukoti neturtingiesiems. Auksinis raktas sapne reiškia, kad sprendimas problemai jau rastas arba, kad laukia naujas gyvenimo būdas. Auksinė žuvelė – malonūs sėkmingi nuotykiai. Merginai šis sapnas pranašauja vedybas su turtingu ir simpatišku žmogumi. Sapnuoti auksą apskritai reiškia turtą, galią. Panašios reikšmes Aukso ieškotojas Griovys Dagius Auditorius Adventas Dvaras Jungas Ežys Bankas Lietus Genys Dumtuvė Jachta Barchatas Gitara Jaunikaitis Ėdžios Atlasas Dujos Įdubimas .

Sapnuoti.lt

Matyti daug aukso - laukia sunkūs laikai, tačiau gali būti ir teigiama reikšmė - auksas gali reikšti galią ir autoritetąRyti auksą reiškia, kad būsite nubaustas už jūsų godumąLydyti auksą reiškia, kad turėsite iliuzijų praturtėti, bet nepasiseksRasti aukso - kelias į garbę ir turtą.Auksą kasti - ne ten laimės ieškote.Sapne rasti aukso gyslą reiškia, kad Jums patikės nelengvą, bet garbingą darbą.Jeigu sapnuojate, kad dirbate aukso kasykloje, vadinasi, neteisėtai užvaldysite kito turtą.Pirkti auksą sapne reiškia Jūsų tuštybę.Vogti auksą - blogos žinios.Jeigu sapnuojate, kad laikote rankose auksą, Jūsų laukia maloni darbų pradžia, bet būk atsargusJeigu sapne pametėte auksą dėl savo nerūpestingumo, vadinasi, praleisite pačią didžiausią galimybę savo gyvenime, šiaip pamesti auksą - labai dažnai gali reikšti kad kažkas stengiasi jus apgauti arba apvogti Jeigu moteris sapnuoja, kad gavo dovanų aukso arba auksinį daiktą - monetas ar papuošalus, tai ji ištekės už turtingo, bet klastingo žmogausMatyti daug auksinių pinigų studentui ant darbo stalo reiškia, kad reikia atkakliai studijuoti norint gerų rezultatų. Dirbančiajam tai priminimas, kad dirbant galima gauti gerą atlyginimą.Matyti moterį su auksiniais papuošalais gali reikšti gerus darbo rezultatus, jei bus dirbama neskubant. Ant galvos regėti auksinę kepuraitę, gali būti įspėjimas nesivaikyti išorinio blizgesio, o turimus turtus reiktų paaukoti neturtingiesiems.Auksinis raktas sapne reiškia, kad sprendimas problemai jau rastas arba, kad laukia naujas gyvenimo būdas.Auksinė žuvelė - malonūs sėkmingi nuotykiaiMerginai šis sapnas pranašauja vedybas su turtingu ir simpatišku žmogumi.Sapnuoti auksą apskritai reiškia turtą, galią.

Sapnininkas2.lt

Matyti daug aukso - laukia sunkūs laikai, tačiau gali būti ir teigiama reikšmė: auksas gali reikšti galią ir autoritetą;ryti auksą reiškia, kad būsite nubaustas už jūsų godumą;lydyti auksą reiškia, kad turėsite iliuzijų praturtėti, bet nepasiseks;Rasti aukso - kelias į garbę ir turtą. Auksą kasti - ne ten laimės ieškote. Sapne rasti aukso gyslą reiškia, kad Jums patikės nelengvą, bet garbingą darbą. Jeigu sapnuojate, kad dirbate aukso kasykloje, vadinasi, neteisėtai užvaldysite kito turtą. Pirkti auksą sapne reiškia Jūsų tuštybę. Vogti auksą - blogos žinios. Jeigu sapnuojate, kad laikote rankose auksą, Jūsų laukia maloni darbų pradžia, bet būk atsargus;Jeigu sapne pametėte auksą dėl savo nerūpestingumo, vadinasi, praleisite pačią didžiausią galimybę savo gyvenime, šiaip pamesti auksą - labai dažnai gali reikšti kad kažkas stengiasi jus apgauti arba apvogti;Jeigu moteris sapnuoja, kad gavo dovanų aukso arba auksinį daiktą - monetas ar papuošalus, tai ji ištekės už turtingo, bet klastingo žmogaus;Matyti daug auksinių pinigų studentui ant darbo stalo reiškia, kad reikia atkakliai studijuoti norint gerų rezultatų. Dirbančiajam tai priminimas, kad dirbant galima gauti gerą atlyginimą. Matyti moterį su auksiniais papuošalais gali reikšti gerus darbo rezultatus, jei bus dirbama neskubant. Ant galvos regėti auksinę kepuraitę, gali būti įspėjimas nesivaikyti išorinio blizgesio, o turimus turtus reiktų paaukoti neturtingiesiems. Auksinis raktas sapne reiškia, kad sprendimas problemai jau rastas arba, kad laukia naujas gyvenimo būdas. Auksinė žuvelė - malonūs sėkmingi nuotykiai;o merginai šis sapnas pranašauja vedybas su turtingu ir simpatišku žmogumi. Sapnuoti auksą apskritai reiškia turtą, galią.Auksas - geros idėjos jeigu rasti - palikimas jeigu kasti - savo laimės ieškai ne ten jeigu vogti ar imti - barniai ir nemalonumai jeigu tirpinti - nuostoliai jeigu aukso gyslą žemėje aptikti - gausite pinigų jeigu pamesti - būsite apgautas ar apvogtas jeigu indai iš aukso - turtas jeigu žuvelė - Jūsų atkaklumas padės laimėti jeigu auksinė spalva - dvasios gelmės, vidiniai turtai Papildyti šio sapno reikšmę

Sapnai.eu

Rasti – palikimas; kasti ne ten, kur ieškai – laimė; vogti – blogos žinios; ryti auksą reiškia, kad būsite nubaustas už jūsų godumą; lydyti auksą reiškia, kad turėsite iliuzijų praturtėti, bet nepasiseks; turėti – būk atsargus; pamesti – būsi apvogtas ar apgautas. Sapnuoti auksą apskritai reiškia turtą, galią.