vardo reikšmė

motina

Manosapnai.lt

Regėti mirusią - ilgas tavo gyvenimas; mirštančią - gedulys, rūpesčiai.

Lemtis.net

Sapnuoti motiną - lemiamu momentu kažkas jumis pradės rūpintis ar paskolins pinigų.

Sapnininkastau.lt

sulauksi gerų dienų. Panašios reikšmes Dūsauti Eglė Išplakti ar mušti Suodžiai Kliedėti Rūgiai Universitetas brangūs daiktai Pienas Daržinė Balnas Išjuokimas Baletas Cementas Durys Irklas Elgeta Diržas Motina mirusi Motina, mama .

Sapnininkas2.lt

Regėti mirusią, kai ji yra mirusi - nieko blogo nelemiantis sapnas, tiesiog rodo, žinoma be ilgesio, dar kad jūs esat saugomi, iš tikrųjų galit drasiai imtis savo sumanymų, didelė tikimybė jums puikiai viskas seksis;mirštančią, nors yra gyva - dažniausiai reiškia - liūdesį, gedulą, rūpesčius;jeigu sapne Jūs kalbatės su savo mirusia motina, vadinasi, reikia kontroliuoti savo polinkius ir atkreipti dėmesį į savo sveikatą;sapne regėti motinos ašaras - reiškia, kad Jūs esate apsaugotas nuo blogio. jeigu gyva - rūpesčiai jeigu mirusi - darbas ir gerovė jeigu velionė - geros permainos Motina - gerovė, lemiamu momentu kažkas jumis pradės rūpintis ar paskolins pinigų Papildyti šio sapno reikšmę

Sapnai.com

Motina – Regėti mirusią – ilgas tavo gyvenimas; mirštančią – gedulys, rūpesčiai.

Sapnai.eu

Regėti mirusią – ilgas tavo gyvenimas; mirštančią – gedulys, rūpesčiai.

Sapnininkas.com

Motinos paveikslas sapne — jį gali pakeisti ir kitos motinos polinkių turinčios moterys iš sapnuojančiojo pažįstamų rato — atspindi sapnuojančio sielos sritis, kurios vaikystėje buvo formuojamos motinos. Kiekvieno žmogaus įsisąmoninti ir nesąmoningi potyriai grindžiami elgsenos pavyzdžiu, kuris tolesniame gyvenime jo santykiams su partneriu turi lemiamos reikšmės. Neaiškūs motinos vaizdiniai sapne dažnai simbolizuoja visuomenės socialines funkcijas ir institucijas: socialinius institutus, rūpybos įstaigas, visuomeninės pagalbos tarnybas. Taip pat gali būti turima omeny ir ,,motina bažnyčia”. Tačiau greta gyvybę dovanojančios maitinančios, globojančios ir išlaikančios motinos, kaip sapno simbolis, ji gali reikšti ir grasinimą, reikalavimą bei suvaržymus.