vardo reikšmė

Šlapimas

Manosapnai.lt

Šlapimą sapnuoti - jūsų reikalai nėra tokie blogi, kaip atrodo iš šono; sapne regėti šviesų šlapimą reiškia, kad išsisuksite iš keblios padėties. Sapne matyti tamsų šlapimą - blogas ženklas. Šlapimą su pelenais sapnuoti - šeimos padidėjimas. Jeigu sapnuojate indą su šlapimu, - sveikatos pablogėjimas ir nervingumas. Šlapime matyti gyvius - saugokitės infekcijos. Netyčia šlapimą išpilti - pašėlusi meilė.

Sapnuoti.lt

Šlapimą sapnuoti - Jūsų reikalai nėra tokie blogi, kaip atrodo iš šonoSapne regėti šviesų šlapimą reiškia, kad išsisuksite iš keblios padėtiesSapne matyti tamsų šlapimą - blogas ženklasŠlapimą su pelenais sapnuoti - šeimos padidėjimasJeigu sapnuojate indą su šlapimu, - sveikatos pablogėjimas ir nervingumasŠlapime matyti gyvius - saugokitės infekcijosNetyčia šlapimą išpilti - pašėlusi meilė.

Sapnininkas2.lt

Šlapimą sapnuoti - Jūsų reikalai nėra tokie blogi, kaip atrodo iš šono;Sapne regėti šviesų šlapimą reiškia, kad išsisuksite iš keblios padėties. Sapne matyti tamsų šlapimą - blogas ženklas. Šlapimą su pelenais sapnuoti - šeimos padidėjimas. Jeigu sapnuojate indą su šlapimu, - sveikatos pablogėjimas ir nervingumas. Šlapime matyti gyvius - saugokitės infekcijos. Netyčia šlapimą išpilti - pašėlusi meilė. jeigu matyti pilną indą - moterystė. jeigu su pelenais - giminės padaugėjimas. Papildyti šio sapno reikšmę

Sapnai.com

Šlapimas – Šlapimą sapnuoti – Jūsų reikalai nėra tokie blogi, kaip atrodo iš šono; Sapne regėti šviesų šlapimą reiškia, kad išsisuksite iš keblios padėties. Sapne matyti tamsų šlapimą – blogas ženklas. Šlapimą su pelenais sapnuoti – šeimos padidėjimas. Jeigu sapnuojate indą su šlapimu, – sveikatos pablogėjimas ir nervingumas. Šlapime matyti gyvius – saugokitės infekcijos. Netyčia šlapimą išpilti – pašėlusi meilė.

Sapnai.eu

Šlapimą sapnuoti – jūsų reikalai nėra tokie blogi, kaip atrodo iš šono;

Sapnininkas.com

Šlapimas, kaip ir kitos organizmo išskyros, pirmykščių tautų laikomas magišku skysčiu. Žiniuoniai ir šamanai jį naudoja kaip vaistą. Šlapinimasis sapne gali rodyti seksualinę įtampą. Vis dėlto dažniausiai tai reiškia dvasios arba proto apvaisinimą.