vardo reikšmė

nestuma

Sapnininkastau.lt

Jeigu moteris sapnuoja, kad yra nėščia, vadinasi, ji bus nelaiminga su savo vyru. Taip gali reikšti, kad turėsite daug vaikų. Jeigu moteris iš tikrųjų nėščia, tai toks sapnas prognozuoja sėkmingą gimdymą ir greitą jėgų atgavimą. Merginai regėti šį sapną – gėda ir nedraugų išpuoliai. Matyti kitą moterį nėščią – neišvengsite sunkumų. Nėštumas gali reikšti ir naują gyvenimą, kupiną vilčių, ir kelionę. Panašios reikšmes Amoniakas Chiromantija Įkąsti Antilopė Eglynas Gėda Gydytojas Būrimas Gipsas Erekcija Belaisviai Įžeidimas Juoktis Daigstyti Briliantas Batai Gobelenas Grobuonis Gyventojas Bilietas .

Sapnai.com

Nėštumas – Jeigu moteris sapnuoja, kad yra nėščia, vadinasi, ji bus nelaiminga su savo vyru; Jeigu moteris Iš tikrųjų nėščia, tai toks sapnas prognozuoja sėkmingą gimdymą ir greitą jėgų atgavimą; Merginai regėti šį sapną – gėda ir nedraugų išpuoliai; Matyti kitą moterį nėščią – neišvengsite sunkumų; Nėštumas gali reiškti ir naują gyvenimą, kupiną vilčių, ir kelionę.

Sapnininkas.com

Toks sapno vaizdinys gali iš tikrųjų reikšti nėštumą arba troškimą turėti vaikų. Tačiau dažnai jis yra susijęs ir su nauja asmenybės orientacija. Prasideda kitas gyvenimo tarpsnis su naujais uždaviniais, interesais, jausmais ir troškimais.