vardo reikšmė

bagazas

Manosapnai.lt

Sapne regėti bagažą reiškia nemalonius rūpesčius. Jūs turėsite nemalonumų ir keblumų dėl žmonių, kurie nori jums pakenkti jeigu sapnuojate, kad nešate savo bagažą, vadinasi, teks sielotis taip, kad nematysite kitų žmonių kančios. Pamesti bagažą - nesėkmės biržoje arba Šeimyniniai barniai. Nesusituokusiems Žmonėms šis sapnas pranašauja išsiskyrimą. Sapne regėti bagažo saugyklą reiškia, kad ateityje jūsų laukia rimtas darbas.

Sapnininkastau.lt

Sapne regėti bagažą reiškia nemalonius rūpesčius, turėsite nemalonumų ir keblumų dėl žmonių, kurie nori Jums pakenkti. Jeigu sapnuojate, kad nešate savo bagažą, vadinasi, teks sielotis taip, kad nematysite kitų žmonių kančios. Pamesti bagažą – nesėkmės biržoje arba šeimyniniai barniai. Nesusituokusiems žmonėms šis sapnas pranašauja išsiskyrimą. Sapne regėti bagažo saugyklą reiškia, kad ateityje Jūsų laukia rimtas darbas. Panašios reikšmes Bagažas Bagažinė Dailininkas Garsas Gobtuvas Gailestis Akrilas Aligatorius Darbštumas Barometras Būgnas Ananasas Įžeidimas Mirtis Apgavimas Barometras Čekis Garbė Išjuokimas Gydytojas (Bioenergetikas) .

Sapnuoti.lt

Sapne regėti bagažą reiškia nemalonius rūpesčius, turėsite nemalonumų ir keblumų dėl žmonių, kurie nori Jums pakenktiJeigu sapnuojate, kad nešate savo bagažą, vadinasi, teks sielotis taip, kad nematysite kitų žmonių kančiosPamesti bagažą - nesėkmės biržoje arba šeimyniniai barniaiNesusituokusiems žmonėms šis sapnas pranašauja išsiskyrimąSapne regėti bagažo saugyklą reiškia, kad ateityje Jūsų laukia rimtas darbas.

Sapnai.com

Bagažas (bagazas) – Jei sapnuojate bagažą, reiškia, kad jūsų laukia kelionė, iš kurios turėsite naudos ir turto.

Sapnai.eu

Jei sapnuojate bagažą, reiškia, kad jūsų laukia kelionė, iš kurios turėsite naudos ir turto.