vardo reikšmė

sniegas

Manosapnai.lt

Sapnuoti, kad sninga - kažkokios kliūtys. Jeigu sapne per langą matote krintančias didžiules snaiges, vadinasi, susipyksite su mylimu žmogumi arba turėsite piniginių sunkumų. Jeigu sapnuojate sniegą, vadinasi, jūsų gyvenimas apsaugotas nuo nelaimių, ligų ir biznio nesklandumų. Sniegas, krentantis iŠ dangaus - ženklas, kad komersantams nesiseks. Jeigu sapnuojate nešvarų sniegą, - išdidumą palikite nuošaly ir susitaikykite su mintimi, jog gerai taip, kaip yra. Sapne matyti didžiules sniego krūvas reiškia laimę ir turtą. Braidyti po sniegą turtingam žmogui - nuostoliai, o vargšui - pelnas. Sapne įkristi į sniegą reiškia, kad pakliūsite į nelaimę. Jeigu mergina sapne važiuoja su rogutėmis per sniegą, vadinasi, jai teks kovoti dėl savo išrinktojo. Sapnuoti, kad žaidžiate sniego gniūžtėmis - sunkumai šeimoje bei egoistiški vaikai. Sniego senis - nedideli džiaugsmai, nauja meilė. Sapne valgyti sniegą reiškia, jog jūsų laukia svaiginantys idealai. Jeigu sapne matote tirpstantį sniegą, - baimė virs džiaugsmu. Jeigu sapne jus užklupo pūga, - liūdesys ir nusivylimas, nes jūs nesidžiaugiate tuo, ko taip ilgai laukėte. Šis sapnas žada širdies dramą. Jeigu sapnuojate, kad pasiklydote sniego pūgoje ir negalite surasti kelio, vadinasi, laukia nemalonumai darbe. Sapne matyti kalnų snieguotas viršūnes reiškia, kad kursite naujus planus. Jeigu sapnuojate, kad lipate į sniego kalną, - sulauksite malonių svečių arba gerų naujienų. Jeigu sapnuojate žiemos peizažą, nušviestą saulės spindulių, o sniegas labai spindi, - fortūna jums paklus ir jūs paimsite valdžią į savo rankas.

Sapnininkastau.lt

išgirsi naujienų. Panašios reikšmes Giedojimas Laikraštį skaityti Gegutė Išgąstis Erškėtis Genys Duobkasys su adata susižeisti Balnas Muzikantai griežiantys Rankos juodos Telefonu kalbėti Varpas skambantis Advokatas Ausys Giesmės Pamazgos Šaunant girdėti Tėvai mirę Vergas .

Sapnuoti.lt

Regėti jį - sąlygų atsimainymasBraidyti po jį - įpulti į vargąRegėti sningant - kliūtysTirpstąs sniegas - gera ateitisDidelės sniego krūvos - laimėSniego Motiejus - būsi apviltas meilėj.

Sapnininkas2.lt

Regėti jį - sąlygų atsimainymas;braidyti po jį - įpulti į vargą;regėti sningant - kliūtys;tirpstąs sniegas - gera ateitis;didelės sniego krūvos - laimė;sniego Motiejus - būsi apviltas meilėj.Sniegas - pelnas, sveikata Papildyti šio sapno reikšmę

Sapnai.com

Sniegas – Regėti jį – sąlygų atsimainymas; braidyti po jį – įpulti į vargą; regėti sningant – kliūtys; tirpstąs sniegas – gera ateitis; didelės sniego krūvos – laimė; sniego Motiejus – būsi apviltas meilėj.

Sapnai.eu

Regėti jį – sąlygų atsimainymas; braidyti po jį – įpulti į vargą; regėti sningant – kliūtys; tirpstąs sniegas – gera ateitis; didelės sniego krūvos – laimė; sniego Motiejus – būsi apviltas meilėj.