vardo reikšmė

tinklas

Manosapnai.lt

Sapne matyti senus, suplyšusius tinklus reiškia finansines problemas, kurios jus sujaudins. Tinklą žuvims gaudyti sapnuoti - lengvai įsigysite turtą, bet greit jo neteksite. Jeigu sapnuojate ant tvoros pakabintus tinklus, - nesirūpinsite savo reikalais, o draugai patirs jūsų neteisybę. Tinklas medžioklėje - būsite suvedžioti. Jeigu sapnuojate, kad jus sugauna su tinklu, vadinasi, priešai nesnaudžia, jie rezga pinkles, to¬dėl būkite atidesni. Jeigu mergina sapnuoja šį sapną, vadinasi, jos draugai padarys daug pikto, todėl ji liks viena. Jeigu sapne laimingai išsinarpliojate iš tinklo, -reikalai klostysis gerai. Įsipainioti į tinklus - pasiduosite blogai įtakai. Sutraukyti juos - pakenksite draugams. Megzti tinklus arba nuleisti juos į vandenį -džiaugsmas.

Sapnininkastau.lt

Susipainioti jame – įsimylėjimas. Sutraukyti jį – suardysi priešų pinkles. Žvejoti juo – įsileidi į nešvarius dalykus. Panašios reikšmes Grūstuvis Viešbutis Krėslas Tvartas Rojus Grūstuvis Aerouostas Ežeras Turgus Balaganas Fabrikas Bufetas Balkonas Daržas Tinklas, į jį įpulti Genealoginis medis .

Sapnuoti.lt

Susipainioti jame - įsimylėjimasSutraukyti jį - suardysi priešų pinklesŽvejoti juo - įsileidi į nešvarius dalykus.

Sapnininkas2.lt

Susipainioti jame - įsimylėjimas;sutraukyti jį - suardysi priešų pinkles;žvejoti juo - įsileidi į nešvarius dalykus. jeigu žuvims gaudyti - lengvas turtų įsigijimas, bet ir greitas jų praradimas. jeigu žvejoti juo - įsitrauksi į nešvarius ir abejotinus dalykus. jeigu sutraukyti jį - suardysi priešų pinkles. jeigu susipainioti jame - įsimylėjimas. Papildyti šio sapno reikšmę

Sapnai.com

Tinklas – Susipainioti jame – įsimylėjimas; sutraukyti jį – suardysi priešų pinkles; žvejoti juo – įsileidi į nešvarius dalykus.

Sapnai.eu

Susipainioti jame – įsimylėjimas; sutraukyti jį – suardysi priešų pinkles; žvejoti juo – įsileidi į nešvarius dalykus.

Sapnininkas.com

Dažniausiai tinklas simbolizuoja suvedžiotojišką ir pavojingą seksualumo pusę. Sapnuojantysis būgštauja dėl savo nepriklausomybės. Tačiau kartais šis sapno vaizdinys iškyla kaip spąstai, pinklės. Tada jis rodo keblią situaciją, į kurią pakliuvo sapnuojantysis ir iš kurios jis nemato jokios išeities.