vardo reikšmė

ausys

Manosapnai.lt

Sapnuoti, kad turite labai tinkamas ausis ir aiškiai girdite, yra gera turto ir pagarbos didėjimo panašystė. Jei sapnuojate deformuotas ausis, reiškia apkalbas ir nešovę. Sapnuoti, kad turite sužeistas ausis, reiškia išdavystę jūsų draugo, kuris piktnaudžiaus paslaptimi, kurią jam esate patikėjęs.

Lemtis.net

Sapnuoti, jog skauda ausis – kažkas nori, bet nedrįsta pasakyti, kad jumis labai nusivylė. Būkite atidesni aplinkiniams.

Sapnininkastau.lt

išgirsi daug tuščių kalbų. Panašios reikšmes Vergas Genys Jaunamartė su adata susižeisti Balnas Giedojimas Laikraštį skaityti Muzikantai griežiantys Rankos juodos Sniegas Telefonu kalbėti Varpas skambantis Advokatas Giesmės Pamazgos Šaunant girdėti Tėvai mirę Japonija Gimdytojai Kaimietis .

Sapnuoti.lt

Regėta ilgas ausis - apkalbėjimas, apgavystėUžkimštos - skriaudaPačiam būti užsikimšus ausis vyrams - namų vargai, moterims nesėkmėKalbėti kam į ausį - susidursi su akiplėšaMazgoti, valyti - nori mylimas būti arba naujienaSapnuoti, kad turite labai tinkamas ausis ir aiškiai girdite, yra gera turto ir pagarbos didėjimo panašystėJei sapnuojate deformuotas ausis, reiškia apkalbas ir nešlovęSapnuoti, kad turite sužeistas ausis, reiškia išdavystę jūsų draugo, kuris piktnaudžiaus paslaptimi, kurią jam esate patikėjęsMažas ausis sapne turėti - apgaulė už ausų kitą tąsyti - skausmas.

Sapnininkas2.lt

Regėta ilgas ausis - apkalbėjimas, apgavystė;užkimštos - skriauda;pačiam būti užsikimšus ausis vyrams - namų vargai, moterims nesėkmė;kalbėti kam į ausį - susidursi su akiplėša;mazgoti, valyti - nori mylimas būti arba naujiena;sapnuoti, kad turite labai tinkamas ausis ir aiškiai girdite, yra gera turto ir pagarbos didėjimo panašystė;jei sapnuojate deformuotas ausis, reiškia apkalbas ir nešlovę;sapnuoti, kad turite sužeistas ausis, reiškia išdavystę jūsų draugo, kuris piktnaudžiaus paslaptimi, kurią jam esate patikėjęs;mažas ausis sapne turėti - apgaulė;už ausų kitą tąsyti - skausmas. jeigu užsikimšti (vyrui) - namų vargai jeigu užsikimšti (moterims) - nesėkmė jeigu valyti - išgirsite gerą naujieną jeigu ilgas - kažkas iš draugų praras savo laimę jeigu mažas - apgaus jeigu kitus tampyti už ausų - skausmas jeigu turėti asilo ausis - būsite apgautas jeigu kalbėti kam į ausį - susidursite su akiplėša jeigu mazgoti - nori mylimasis būti su Jumis jeigu turėti vilko ausis - apkalbos jeigu aiškiai girdėti - turtas ir pagarba Papildyti šio sapno reikšmę

Sapnai.com

Ausys – Regėta ilgas ausis – apkalbėjimas, apgavystė; Užkimštos – skriauda; Pačiam būti užsikimšus ausis vyrams – namų vargai, moterims nesėkmė; Kalbėti kam į ausį – susidursi su akiplėša; Mazgoti, valyti – nori mylimas būti arba naujiena; Sapnuoti, kad turite labai tinkamas ausis ir aiškiai girdite, yra gera turto ir pagarbos didėjimo panašystė; Jei sapnuojate deformuotas ausis, reiškia apkalbas ir nešlovę; Sapnuoti, kad turite sužeistas ausis, reiškia išdavystę jūsų draugo, kuris piktnaudžiaus paslaptimi, kurią jam esate patikėjęs; Mažas ausis sapne turėti – apgaulė; už ausų kitą tąsyti – skausmas.

Sapnai.eu

Regėta ilgas ausis – apkalbėjimas, apgavystė; užkimštos – skriauda; pačiam būti užsikimšus ausis vyrams – namų vargai, moterims nesėkmė; kalbėti kam į ausį – susidursi su akiplėša; mazgoti, valyti – nori mylimas būti arba naujiena; sapnuoti, kad turite labai tinkamas ausis ir aiškiai girdite, yra gera turto ir pagarbos didėjimo panašystė; jei sapnuojate deformuotas ausis, reiškia apkalbas ir nešlovę; sapnuoti, kad turite sužeistas ausis, reiškia išdavystę jūsų draugo, kuris piktnaudžiaus paslaptimi, kurią jam esate patikėjęs; mažas ausis sapne turėti – apgaulė; už ausų kitą tąsyti – skausmas.