vardo reikšmė

vagyste

Manosapnai.lt

Sapnuoti, kad patyrėte vagystę, reiškia, kad iš tolimo giminaičio gausite gana stambią sumą palikimo.

Sapnininkastau.lt

Sapnuoti, kad patyrėte vagystę, reiškia, kad iš tolimo giminaičio gausite gana stambią sumą palikimo. Vagystė gali reikšti patarimą būti atsargiems, nes vagys tykoja Jūsų turto. Didelė vagystė pranašauja sąžinės konfliktus, lengvabūdiškumą, avantiūrizmą, paviršutiniškumą ir įspėja prieš darant sprendimus gerai pagalvoti. Jei apiplėštas Jūsų namas ar darbo vieta, vadinasi, likimas pareikalaus daug ištvermės ir kantrybės, apginant savo įsitikinimus. Vogti sapne – negerbiate savęs ir kitų. Jeigu sapne Jus apkaltina vagyste, vadinasi, kažkoks nesusipratimas pakenks reikalui, dėl kurio smarkiai sielositės, bet galų gale viskas išaiškės ir pasikeis į gerąją pusę. Jeigu vagyste apkaltina kitus, vadinasi, nepagalvoję apkaltinsite nekaltą žmogų. Panašios reikšmes Griūtis Dešra Bičiulis Grėbti Daržas Dangaus šviesuliai Būrys Badas Baldai Mėšlas Alksnynas Dildė Daiktai Derlius Bajoras Areštas Gaidys Guvernantė Burna Gervuogė .

Sapnuoti.lt

Sapnuoti, kad patyrėte vagystę, reiškia, kad iš tolimo giminaičio gausite gana stambią sumą palikimoVagystė gali reikšti patarimą būti atsargiems, nes vagys tykoja Jūsų turtoDidelė vagystė pranašauja sąžinės konfliktus, lengvabūdiškumą, avantiūrizmą, paviršutiniškumą ir įspėja prieš darant sprendimus gerai pagalvotiJei apiplėštas Jūsų namas ar darbo vieta, vadinasi, likimas pareikalaus daug ištvermės ir kantrybės, apginant savo įsitikinimusVogti sapne - negerbiate savęs ir kitųJeigu sapne Jus apkaltina vagyste, vadinasi, kažkoks nesusipratimas pakenks reikalui, dėl kurio smarkiai sielositės, bet galų gale viskas išaiškės ir pasikeis į gerąją pusęJeigu vagyste apkaltina kitus, vadinasi, nepagalvoję apkaltinsite nekaltą žmogų.

Sapnai.eu

Vagystė sapnuose – dažniausiai gali reikšti patarimą būti atsargiems, nes vagys tykoja jūsų turto;

Sapnininkas.com

Sapnuojamą vagystę ar įsilaužimą reikia suprasti pažodžiui: jie rodo asmeninių savybių, gabumų, jausmų ar asmeninių santykių praradimo grėsmę arba jų netekimą.