vardo reikšmė

ragana

Manosapnai.lt

Sapne regėti raganas reiškia, kad trokšite nuotykių ir triukšmingų linksmybių, tačiau tai suteiks vien nuoskaudas ir nusivylimą. Eiti pas raganą - ieškosite išeities iŠ keblios padėties. Jei sapne išsigandote raganos, - kažkoks įvykis privers jus atsisakyti pasirinkto tikslo. Jeigu raganos sapne jus puola, - sužlugs komerciniai reikalai namuose taip pat laukite nemalonumų. Jei sapne išvengiate raganos klastos - sėkmingas investavimas. Su ragana kalbėtis - ieškosite būdų, kaip išsisukti iš sunkios padėties jei moteris sapnuoja, kad ji tapo ragana, - pavyks nugalėti varžovę ir užkariauti vyro Širdį.

Sapnininkastau.lt

ieškosi kortininko. Panašios reikšmes Dirbtuvės Pas raganą būti Dekanas Drugelis .

Sapnuoti.lt

Raganą regėti - nori tave apgauti.

Sapnininkas2.lt

Raganą regėti - nori tave apgauti. jeigu matyti - eisi pas būrėją jeigu eiti - ieškosite išeities iš sunkios padėties jeigu eiti - ieškosite išeities iš sunkios padėties Papildyti šio sapno reikšmę

Sapnai.com

Ragana – Raganą regėti – nori tave apgauti.

Sapnai.eu

Raganą regėti – nori tave apgauti.

Sapnininkas.com

Kadaise raganomis būdavo laikomos moterys, turinčios magiškų galių. Tik viduramžiais požiūris į jas pakito. Sapno sąmonė dažniausiai remiasi viduramžių simboliu, kuris atitinka pasakų raganos įvaizdį. Ragana sapne yra neigiamas motinos simbolis. Ji įkūnija moters grėsmingumą ir griaunamąsias jėgas.