vardo reikšmė

žiedas

Manosapnai.lt

Auksinis žiedas - garbės ir laimės ženklas; geležinis - sunkiai kovoti dėl gyvenimo; susižieduoti sapne - gyvenimo malonumai; rasti jį - barniai, dažniausiai su artimiausiais žmonėmis; parnešti namo rastą žiedą arba pamesti žiedą - pagarbos netekti, apkalbos; dovanoti žiedą - jus nori apgauti; gauti dovanų - kažkas kažką nori įkalbėti arba yra žmogus, kuris jus myli, gerbia ir labai palankiai apie jus galvoja; jeigu mergina sapnuoja, kad gavo dovanų žiedą, vadinasi, ji ištekės už puikaus vyro, kuris pasišvęs jos dabarčiai ir ateičiai; sapne numauti žiedą - pykčiai su mylimu žmogumi; jeigu sapne mūvite ant rankų daug žiedų - nauji darbai bus nesėkmingi; regėti žiedus ant kitų rankų - gerovė, naujos pažintys; o sapnuoti vestuvinį žiedą ant kitos rankos - apgaulingi pažadai, siekis apgauti; matyti lūžtantį žiedą, o po to vėl lygų ir blizgantį - barniai su mylimu žmogumi, kurie baigsis santaika, tarpusavio supratimu; įtrūkęs ar pertrūkęs žiedas - išsiskyrimo ženklas; sulūžęs - barniai, nelaimė santuokiniame gyvenime; įsimylėjusiems - santykių nutraukimas; pirkti vestuvinį žiedą - įsimylėsite; jeigu moteris sapnuoja savo vestuvinį žiedą, vadinasi, ji apsaugota nuo rūpesčių ir neištikimybės; jeigu sapne regit labai blizgantį žiedą - turtas, džiaugsmas; jeigu sapnuojate geležinį vestuvinį žiedą - teks kovoti su gyvenimo negandomis; matyti vestuvinį žiedą, nukritusį iš oro, - svajonės apie draugystę su konkrečiu asmeniu yra bergždžios; jeigu sapnuojate, kad pametėte vestuvinį žiedą arba jį sulaužėte, - jus aplankys liūdesys; jeigu sapne žiedus mėtote į taikinį, vadinasi, neteksite gero darbo arba pinigų, betkokiu atveju sapnas susijęs su finansais, o jeigu sapnuojate, kad dar pralaimėjote šį žaidimą, vadinasi, sielositės dėl prarastos meilės.

Sapnininkastau.lt

Ji dovanotam būti – tau nori ką įkalbėti;Geležinį vestuvinis žiedas – sunkiai kovosite dėl gyvenimo. Pirkti žiedą – įsimylėsi. Žiedas – meilės simbolis, bet ir amžinos problemos. Susižieduoti sapne – gyvenimo malonumai. Rasti žiedą – vaidas. Parnešti – pagarbos netekti. Auksinis žiedas – garbės ir laimės ženklas. Jeigu sapne mūvite ant rankų daug Žiedų – nauji darbai bus nesėkmingi. Regėti žiedus ant kitų rankų – gerovė, naujos pažintys. Žiedą gauti – kažkas kažką nori įkalbėti arba yra žmogus, kuris jus myli, gerbia ir labai palankiai apie Jus galvoja. Jeigu mergina sapnuoja, kad gavo dovanų žiedą, vadinasi ji ištekės už puikaus vyro, kuris pasišvęs jos dabarčiai ir ateičiai. Sapne numauti žiedą – pyksitės su mylimu žmogumi. Dovanoti žiedą – Jus nori apgauti. Pamesti jį – pagarbos netekimas. Matyti lūžtantį žiedą, o po to vėl lygų ir blizgantį – barniai su mylimu žmogumi kurie baigsis santaika, tarpusavio supratimu. Įtrūkęs ar pertrūkęs žiedas – išsiskyrimo ženklas. Sulūžęs – barniai, nelaimė santuokiniame gyvenime, o įsimylėjusiems gali reikšti santykių nutraukimą. Jeigu moteris sapnuoja savo vestuvinį žiedą, vadinasi, ji apsaugota nuo rūpesčių ir neištikimybės. Jeigu sapne šis žiedas blizga – turtas, džiaugsmas. Matyti vestuvinį žiedą, nukritusį iš oro – svajonės apie draugystę su konkrečiu asmeniu yra bergždžios. Jeigu sapnuojate, kad pametėte vestuvinį žiedą arba jį sulaužėte – Jus aplankys liūdesys. Sapne rasti vestuvinį žiedą – nesantaika šeimoje. Sapnuoti vestuvinį žiedą ant kito rankos – kažkieno pažadai atrodys Jums labai rimti. Jeigu sapne žiedus mėtote į taikinį, vadinasi, neteksite gero darbo. Panašios reikšmes Duobė Žvejys Byla Prijuostė Bandelės Čeburekas Fakyras Apsiaustis Bagažas Cypimas Jūros kiaulytė Impotencija Grįžtė Analitikas Balionai Burna Ikebana Dėmės Bilietas Albinosas .

Sapnuoti.lt

Ji dovanotam būti - tau nori ką įkalbėtiGeležinį vestuvinis žiedas - sunkiai kovosite dėl gyvenimoPirkti žiedą - įsimylėsi.Žiedas - meilės simbolis, bet ir amžinos problemosSusižieduoti sapne - gyvenimo malonumaiRasti žiedą - vaidasParnešti - pagarbos netektiAuksinis žiedas - garbės ir laimės ženklasJeigu sapne mūvite ant rankų daug Žiedų - nauji darbai bus nesėkmingiRegėti žiedus ant kitų rankų - gerovė, naujos pažintysŽiedą gauti - kažkas kažką nori įkalbėti arba yra žmogus, kuris jus myli, gerbia ir labai palankiai apie Jus galvojaJeigu mergina sapnuoja, kad gavo dovanų žiedą, vadinasi ji ištekės už puikaus vyro, kuris pasišvęs jos dabarčiai ir ateičiaiSapne numauti žiedą - pyksitės su mylimu žmogumiDovanoti žiedą - Jus nori apgautiPamesti jį - pagarbos netekimasMatyti lūžtantį žiedą, o po to vėl lygų ir blizgantį - barniai su mylimu žmogumi kurie baigsis santaika, tarpusavio supratimuĮtrūkęs ar pertrūkęs žiedas - išsiskyrimo ženklasSulūžęs - barniai, nelaimė santuokiniame gyvenime, o įsimylėjusiems gali reikšti santykių nutraukimąJeigu moteris sapnuoja savo vestuvinį žiedą, vadinasi, ji apsaugota nuo rūpesčių ir neištikimybėsJeigu sapne šis žiedas blizga - turtas, džiaugsmasMatyti vestuvinį žiedą, nukritusį iš oro - svajonės apie draugystę su konkrečiu asmeniu yra bergždžiosJeigu sapnuojate, kad pametėte vestuvinį žiedą arba jį sulaužėte - Jus aplankys liūdesysSapne rasti vestuvinį žiedą - nesantaika šeimojeSapnuoti vestuvinį žiedą ant kito rankos - kažkieno pažadai atrodys Jums labai rimtiJeigu sapne žiedus mėtote į taikinį, vadinasi, neteksite gero darbo.

Sapnininkas2.lt

Auksinis žiedas - garbės ir laimės ženklas;geležinis - sunkiai kovoti dėl gyvenimo;susižieduoti sapne - gyvenimo malonumai;rasti jį - barniai, dažniausiai su artimiausiais žmonėmis;parnešti namo rastą žiedą arba pamesti žiedą - pagarbos netekti, apkalbos;dovanoti žiedą - Jus nori apgauti;gauti dovanų - kažkas kažką nori įkalbėti arba yra žmogus, kuris jus myli, gerbia ir labai palankiai apie Jus galvoja;jeigu mergina sapnuoja, kad gavo dovanų žiedą, vadinasi, ji ištekės už puikaus vyro, kuris pasišvęs Jos dabarčiai ir ateičiai;sapne numauti žiedą - pykčiai su mylimu žmogumi;jeigu sapne mūvite ant rankų daug žiedų - nauji darbai bus nesėkmingi;regėti žiedus ant kitų rankų - gerovė, naujos pažintys;o sapnuoti vestuvinį žiedą ant kitos rankos - apgaulingi pažadai, siekis apgauti;matyti lūžtantį žiedą, o po to vėl lygų ir blizgantį - barniai su mylimu žmogumi, kurie baigsis santaika, tarpusavio supratimu;įtrūkęs ar pertrūkęs žiedas - išsiskyrimo ženklas;sulūžęs - barniai, nelaimė santuokiniame gyvenime;įsimylėjusiems - santykių nutraukimas;pirkti vestuvinį žiedą - įsimylėsite;jeigu moteris sapnuoja savo vestuvinį žiedą, vadinasi, ji apsaugota nuo rūpesčių ir neištikimybės;jeigu sapne regit labai blizgantį žiedą - turtas, džiaugsmas;jeigu sapnuojate geležinį vestuvinį žiedą - teks kovoti su gyvenimo negandomis;matyti vestuvinį žiedą, nukritusį iš oro, - svajonės apie draugystę su konkrečiu asmeniu yra bergždžios;jeigu sapnuojate, kad pametėte vestuvinį žiedą arba jį sulaužėte, - Jus aplankys liūdesys;jeigu sapne žiedus mėtote į taikinį, vadinasi, neteksite gero darbo arba pinigų, betkokiu atveju sapnas susijęs su finansais, o jeigu sapnuojate, kad dar pralaimėjote šį žaidimą, vadinasi, sielositės dėl prarastos meilės. jeigu vestuvinis - apsaugosit nuo rūpesčių ir neištikimybės jeigu sulūžęs - barniai jeigu rasti vestuvinį žiedą - nesantaika šeimoje jeigu blizgantis - turtas, džiaugsmas Žiedas - linksmos vestuvės jeigu gauti - būsite gerbiamas jeigu rasti - laukia sėkmė jeigu dovanoti - vesite arba ištekėsite jeigu gavote dovanų - esate labai gerbiamas. jeigu pamesti - dideli nuostoliai jeigu spaudžia - reikia keisti dviejų žmonių tarpusavio santykius. Papildyti šio sapno reikšmę

Sapnai.com

Žiedas – Auksinis žiedas – garbės ir laimės ženklas; geležinis – sunkiai kovoti dėl gyvenimo; susižieduoti sapne – gyvenimo malonumai; rasti jį – barniai, dažniausiai su artimiausiais žmonėmis; parnešti namo rastą žiedą arba pamesti žiedą – pagarbos netekti, apkalbos; dovanoti žiedą – Jus nori apgauti; gauti dovanų – kažkas kažką nori įkalbėti arba yra žmogus, kuris jus myli, gerbia ir labai palankiai apie Jus galvoja; jeigu mergina sapnuoja, kad gavo dovanų žiedą, vadinasi, ji ištekės už puikaus vyro, kuris pasišvęs Jos dabarčiai ir ateičiai; sapne numauti žiedą – pykčiai su mylimu žmogumi; jeigu sapne mūvite ant rankų daug žiedų – nauji darbai bus nesėkmingi; regėti žiedus ant kitų rankų – gerovė, naujos pažintys; o sapnuoti vestuvinį žiedą ant kitos rankos – apgaulingi pažadai, siekis apgauti; matyti lūžtantį žiedą, o po to vėl lygų ir blizgantį – barniai su mylimu žmogumi, kurie baigsis santaika, tarpusavio supratimu; įtrūkęs ar pertrūkęs žiedas – išsiskyrimo ženklas; sulūžęs – barniai, nelaimė santuokiniame gyvenime; įsimylėjusiems – santykių nutraukimas; pirkti vestuvinį žiedą – įsimylėsite; jeigu moteris sapnuoja savo vestuvinį žiedą, vadinasi, ji apsaugota nuo rūpesčių ir neištikimybės; jeigu sapne regit labai blizgantį žiedą – turtas, džiaugsmas; jeigu sapnuojate geležinį vestuvinį žiedą – teks kovoti su gyvenimo negandomis; matyti vestuvinį žiedą, nukritusį iš oro, – svajonės apie draugystę su konkrečiu asmeniu yra bergždžios; jeigu sapnuojate, kad pametėte vestuvinį žiedą arba jį sulaužėte, – Jus aplankys liūdesys; jeigu sapne žiedus mėtote į taikinį, vadinasi, neteksite gero darbo arba pinigų, betkokiu atveju sapnas susijęs su finansais, o jeigu sapnuojate, kad dar pralaimėjote šį žaidimą, vadinasi, sielositės dėl prarastos meilės.

Sapnai.eu

Rasti jį – vaidas; parnešti – pagarbos netekti; ji dovanotam būti – tau nori ką įkalbėti; geležinis – sunkiai kovoti dėl gyvenimo; dovanoti kam – susižadėti; trūkis – vaidai ir išsiskyrimas; pirkti – įsimylėsi.