vardo reikšmė

smilkalai

Manosapnai.lt

Smilkalai reiškia pavojingą pagyrimą, bet gali reikšti ir laimę, kurią patirsite, jei būsite kantrūs. Jei matote smilkalus bažnyčioje - gedulas. Sapnuoti smilkant kunigą bažnyčioje - rūpinkitės savo dvasiniu pasauliu smilkalus imti iš kunigo tikintiesiems - laimė, bedieviams - panieka smilkalais smilkyti savo namus ar lovą - liga. Smilkalais rūkyti mylimą žmogų - ištikimybė.

Sapnininkastau.lt

Smilkalus matyti arba su juo ką nors smilkinti – saugokis, kad ne – patirtum gėdos. Smilkalu rūkyti savo žmoną ar kitą kokį nors mylimą žmogų – didelę ištikimybe. Matyti smilkalu kunigą rūkant altorių – greit susirūpink būti religijos šalininku. Panašios reikšmes Giluma Diržas Dėžės Cigaras Svarstyklės Galvažudys Ėdžios Dilgėlės Kartuvės Įdubimas Bamba Drebulė Riešutai Davatka Dvasia Kultuvę Basas Krautuvė, parduotuvė Figūra Dievas .

Sapnuoti.lt

Smilkalus matyti arba su juo ką nors smilkinti - saugokis, kad ne - patirtum gėdosSmilkalu rūkyti savo žmoną ar kitą kokį nors mylimą žmogų - didelę ištikimybeMatyti smilkalu kunigą rūkant altorių - greit susirūpink būti religijos šalininku.

Sapnininkas2.lt

Smilkalą matyti arba su juo ką nors smilkinti - saugokis, kad ne - patirtum gėdos;smilkalu rūkyti savo žmoną ar kitą kokį nors mylimą žmogų - didelę ištikimybe.. Matyti smilkalu kunigą rūkant altorių - greit susirūpink būti religijos šalininku. Papildyti šio sapno reikšmę

Sapnai.com

Smilkalai – Smilkalą matyti arba su juo ką nors smilkinti – saugokis, kad ne – patirtum gėdos; smilkalu rūkyti savo žmoną ar kitą kokį nors mylimą žmogų – didelę ištikimybe.. Matyti smilkalu kunigą rūkant altorių – greit susirūpink būti religijos šalininku.

Sapnai.eu

Smilkalą matyti arba su juo ką nors smilkinti – saugokis, kad ne – patirtum gėdos; smilkalu rūkyti savo žmoną ar kitą kokį nors mylimą žmogų – didelę ištikimybe.. Matyti smilkalu kunigą rūkant altorių – greit susirūpink būti religijos šalininku.