vardo reikšmė

kiaušiniai

Manosapnai.lt

Pirkti kiaušinius - gyvenimo pagerėjimas; valgyti - susižadėjimas; matyti kiaušinio kevalą - gedėjimas; imti iš gūžtos - ištekėti už našlio su vaikais; sudaužyti - nemalonumą; kepti juos - pokalbiai.

Sapnininkastau.lt

laimė. Panašios reikšmes Kiaušiniai išrinkti Kiaušinienė Deimantas Birža Dūmai Dobilai Galvijai Diena Akušerė tavo paties geras derlius Gimdyti Indai Jaunimas Kanopa Kepenys, jas valgyti Lažybas laimėti Nuostolį turėti Neužmirštuoles skinti Obelis žydi Pabučiuoti pažįstamą .

Sapnuoti.lt

Pirkti kiaušinius - gyvenimo pagerėjimasValgyti - susižadėjimasMatyti kiaušinio kevalą - gedėjimasImti iš gūžtos - ištekėti už našlio su vaikaisSudaužyti - nemalonumąKepti juos - pokalbiai.

Sapnininkas2.lt

Pirkti kiaušinius - gyvenimo pagerėjimas;valgyti - susižadėjimas;matyti kiaušinio kevalą - gedėjimas;imti iš gūžtos - ištekėti už našlio su vaikais;sudaužyti - nemalonumą;kepti juos - pokalbiai. Papildyti šio sapno reikšmę

Sapnai.com

Kiaušiniai – Pirkti kiaušinius – gyvenimo pagerėjimas; valgyti – susižadėjimas; matyti kiaušinio kevalą – gedėjimas; imti iš gūžtos – ištekėti už našlio su vaikais; sudaužyti – nemalonumą; kepti juos – pokalbiai.

Sapnai.eu

Pirkti kiaušinius – gyvenimo pagerėjimas; valgyti – susižadėjimas; matyti kiaušinio kevalą – gedėjimas; imti iš gūžtos – ištekėti už našlio su vaikais; sudaužyti – nemalonumą; kepti juos – pokalbiai.