vardo reikšmė

Žvyras

Manosapnai.lt

Matyti sapne žvyrą - nevaisingumas ir tai, kad jūsų projektai neturi perspektyvos; eiti per žvyrą - mažos kliūtys; jei jūsų batuose pilna žvyro - nepaisykite įkyrių žmonių; jei sapne tėvai savo batuose randa žvyro - vadinasi, jų vaikai gali susirgti ir dėl to jie turės rūpesčių; jei lyginat žvyrą ant kelio ar tako - padėsite kitiems neturėdami savanaudiškų tikslų; sapnuoti, kad kas nors žvyrą maišo su purvu - nesėkmingas sandėris ir nuosavybės praradimas; matyti sapne žvyrą - nevaisingumas ir tai, kad jūsų projektai neturi perspektyvos.

Sapnininkastau.lt

kerštas. Panašios reikšmes Nieko nerasta .

Sapnininkas2.lt

Matyti sapne žvyrą - nevaisingumas ir tai, kad jūsų projektai neturi perspektyvos;eiti per žvyrą - mažos kliūtys;jei Jūsų batuose pilna žvyro - nepaisykite įkyrių žmonių;jei sapne tėvai savo batuose randa žvyro - vadinasi, jų vaikai gali susirgti ir dėl to jie turės rūpesčių;jei lyginat žvyrą ant kelio ar tako - padėsite kitiems neturėdami savanaudiškų tikslų;sapnuoti, kad kas nors žvyrą maišo su purvu - nesėkmingas sandėris ir nuosavybės praradimas;matyti sapne žvyrą - nevaisingumas ir tai, kad jūsų projektai neturi perspektyvos. Papildyti šio sapno reikšmę

Sapnai.com

Lyginti žvyrą ant tako ar kelio — raginimas padėti kitiems ir nelaukti už tai atpildo. Žvyras batuose — kliudys žmonės, kurių įkyrumo būtina nepaisyti, jei norite gyventi ramiai ir laimingai. Tėvams šis sapnas gali reikšti ir vaikų ligas ar rūpesčius. Matyti sapne žvyrą reiškia nevaisingumą ir tai, kad jūsų projektai neturi perspektyvos. Jeigu susapnavote žvyrą sumaišytą su purvu, tai toks sapnas reiškia, kad jūsų svarbi sutartis pasirodys nesėkminga ir jūs patirsite dideles materialines išlaidas. Eiti per žvyrą – mažos kliūtys.

Sapnai.eu

Matyti sapne žvyrą – nevaisingumas ir tai, kad jūsų projektai neturi perspektyvos;