vardo reikšmė

akėčios

Manosapnai.lt

Sapnuoti akėčias - priminimas, kad reikia atsikratyti namuose nereikalingų daiktų, ypač pavasarį; jei vyras sapnuoja, kad akėja lauką - suras seniai ieškomą daiktą ar atsakymą į rūpimą klausimą; išakėtas laukas - slaptas artimųjų noras, kad paliktumėte juos ramybėje, netrukdytumėte savo patarimais, nuomone.

Sapnininkastau.lt

sunkus, bet pelningas darbas. Panašios reikšmes Jaujoje kulti javus Kelnės Durpės Apsėti ar apsodinti lauką Iždinėje tarnauti Griovys Kirvis Bala Pasmaugti ką nors Karutis Javai Atšaka Akmens skaldykla Inkštiras Giria Jungas Kiaules šerti Arbatžolės Kalnas Purvynas .

Sapnuoti.lt

sunkus, bet pelningas darbas.

Sapnininkas2.lt

Sapnuoti akėčias — priminimas, kad reikia atsikratyti namuose nereikalingų daiktų, ypač pavasarį;Jei vyras sapnuoja, kad akėja lauką - suras seniai ieškomą daiktą ar atsakymą į rūpimą klausimą;išakėtas laukas — slaptas artimųjų noras, kad paliktumėte juos ramybėje, netrukdytumėte savo patarimais, nuomone. Papildyti šio sapno reikšmę

Sapnai.com

Sapnuoti akėčias — priminimas, kad reikia atsikratyti namuose nereikalingų daiktų, ypač pavasarį. Jei vyras sapnuoja, kad akėja lauką, suras seniai ieškomą daiktą ar atsakymą į rūpimą klausimą. Išakėtas laukas — slaptas artimųjų noras, kad paliktumėte juos ramybėje, netrukdytumėte savo patarimais, nuomone.