vardo reikšmė

gėda!

Manosapnai.lt

Jausti ją - pasisekimas prekyboj ar tiesiog nugalėsi sunkumus; kitą sapne susigėdusį matyti - būsi nepatenkintas savimi.

Lemtis.net

Sapnuoti, kad jums dėl kažko gėda - pelningas sandoris. Tai gali reikšti ir įtakingą asmenį, kuris netrukus pasiūlys jums įdomesnį darbą.

Sapnininkastau.lt

Jausti ją – pasisekimas prekyboj ar tiesiog nugalėsi sunkumus. Kitą sapne susigėdusį matyti – būsi nepatenkintas savimi. Panašios reikšmes Driežas Pasibjaurėjimas Animacinis filmas Ilgesys Nuovargis Pyktis Balionai Gėda Saldumynai Ilgesys Grandinės Balius Esencija Galingai eiti Giedojimas Mušti jas Kareivis Bamba Antikristas Dovana .

Sapnuoti.lt

Jausti ją - pasisekimas prekyboj ar tiesiog nugalėsi sunkumusKitą sapne susigėdusį matyti - būsi nepatenkintas savimi.

Sapnininkas2.lt

Sapne regėti save susigėdusį ar tiesiog jausti gėdą, parausti - reiškia, kad Jus pažemins varžovai arba suprasite, kad mylimas žmogus Jus apgaudinėja;sapne matyti kitus raudonais skruostais (susigėdusius) - reiškia, kad ateityje tapsite negerų žmonių apkalbų objektas;jeigu moteris sapnuoja, kad paraudo skruostai, vadinasi, ją neteisingai apkaltins, ir tai sukels didžiulį nerimą;jeigu ji sapnuoja, kad kažkas paraudo, vadinasi, tas žmogus taps pajuokos objektu ir dėl to neteks draugų;jeigu sapnuojate, kad skaistalais rausvinate skruostus, vadinasi, gudrausite norėdami pasiekti savo tikslą;jeigu sapnuojate, kad skaistalais ištepti Jūsų drabužiai ir rankos - išsiaiškinsite klastingus sumanymus. Papildyti šio sapno reikšmę

Sapnai.com

Gėda – Jausti ją – pasisekimas prekyboj ar tiesiog nugalėsi sunkumus; kitą sapne susigėdusį matyti – būsi nepatenkintas savimi.

Sapnai.eu

Jausti ją – pasisekimas prekyboj ar tiesiog nugalėsi sunkumus; kitą sapne susigėdusį matyti – būsi nepatenkintas savimi.