vardo reikšmė

gūžta

Manosapnai.lt

Gūžta su kiaušiniais - gražus gyvenimas, daug vaikų. Gūžta su paukščiukais - didelis pelnas. Gūžtą tuščią sapnuoti - ilgai nebūsite tėvynėje. Išimti iš medžio gūžtą - greit vestuvės.

Sapnininkastau.lt

Dyka – ilgai nebūsi tėvynėje. Su paukščiukais – didelis pelnas. Išimti iš medžio – arti vestuvės. Su kiaušinėliais – gražus šeimos gyvenimas, daug vaikų. Panašios reikšmes Chemikas Eskalatorius Čiuožėjas Gūžta Atlyginti Išsigelbėjimas Fantas Celė Dotacija Jėga Griežčiai Joti Harpūnas Gvazdikas Jovalas Dažykla Figmedis Interviu Batutas Juodraštis .

Sapnuoti.lt

Dyka - ilgai nebūsi tėvynėjSu paukščiukais - didelis pelnasIšimti iš medžio - arti vestuvėsSu kiaušinėliais - gražus šeimos gyvenimas, daug vaikų.

Sapnininkas2.lt

Dyka - ilgai nebūsi tėvynėj;su paukščiukais - didelis pelnas;išimti iš medžio - arti vestuvės;su kiaušinėliais - gražus šeimos gyvenimas, daug vaikų. Papildyti šio sapno reikšmę

Sapnai.com

Gūžta – Dyka – ilgai nebūsi tėvynėj; su paukščiukais – didelis pelnas; išimti iš medžio – arti vestuvės; su kiaušinėliais – gražus šeimos gyvenimas, daug vaikų.

Sapnai.eu

Dyka – ilgai nebūsi tėvynėj; su paukščiukais – didelis pelnas; išimti iš medžio – arti vestuvės; su kiaušinėliais – gražus šeimos gyvenimas, daug vaikų.