vardo reikšmė

kalėdos

Manosapnai.lt

Kalėdų Šventę sapnuoti - didelė laimė, gyvenimo sėkmė. Sapnuoti kalėdas ne žiemą - džiugi staigmena. Kalėdų valgius gaminti ir valgyti - džiaugsmas. Gerti į kalėdų dalyvių sveikatą - laiminga ateitis bet jeigu esate girtas - galite prisišaukti netikėtą nelaimę ir gėdą. Kalėdotojus sapnuoti - neribotas godumas ir nuostoliai. Kartu su kalėdotojais važiuoti - jus išjuoks ir pasityčios. Kalėdotojus sapne išvyti - būsite giriami ir gerbiami. Kalėdą duoti - perspėjimas: vėjais leidžiate savo turtą. Kalėdą sapne gauti - gyvenimo nemalonumai ir apkalbos.

Sapnuoti.lt

Kalėdų šventę švęsti - didelę laimę ir gerus pasisekimus gyvenimeKalėdų valgius gaminti arba juos valgyti - džiaugsmąPer Kalėdas girtam būti - netikėtą nelaimę ir gėdąGerti taurę kompanijoj per Kalėdas už visų dalyvių sveikatą - laimingą ateitį.

Sapnininkas2.lt

Kalėdų šventę švęsti - didelę laimę ir gerus pasisekimus gyvenime;Kalėdų valgius gaminti arba juos valgyti - džiaugsmą;per Kalėdas girtam būti - netikėtą nelaimę ir gėdą;gerti taurę kompanijoj per Kalėdas už visų dalyvių sveikatą - laimingą ateitį. jeigu užsienyje - ilgas ir laimingas gyvenimas, jei norėsite ir sugebėsite pasinaudoti sektinu pavyzdžiu. jeigu vasarą - dosnumas pralenks jūsų lūkesčius. jeigu be svečių - skolos gali išskirti su tais, kurie jumis labai pasitiki. jeigu be sniego - džiugi žinia pakeis jūsų ar net visos šeimos planus. Papildyti šio sapno reikšmę

Sapnai.com

Kalėdos – Kalėdų šventę švęsti – didelę laimę ir gerus pasisekimus gyvenime; Kalėdų valgius gaminti arba juos valgyti – džiaugsmą; per Kalėdas girtam būti – netikėtą nelaimę ir gėdą; gerti taurę kompanijoj per Kalėdas už visų dalyvių sveikatą – laimingą ateitį.

Sapnai.eu

Kalėdų šventę švęsti – didelę laimę ir gerus pasisekimus gyvenime; Kalėdų valgius gaminti arba juos valgyti – džiaugsmą; per Kalėdas girtam būti – netikėtą nelaimę ir gėdą; gerti taurę kompanijoj per Kalėdas už visų dalyvių sveikatą – laimingą ateitį.